Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany poratujcie :D

od rana szukam i za cholerę nie mogę znaleźć jednego filmu

jedna z pierwszych akcji to moment kiedy glina uprawiający poranny jogging wyczuł zapach marihuany z domu swojego sąsiada. po kilku dniach zrobili mu nalot na dom a ten gość zaczął strzelać do ludzi jak do kaczek. reszta część filmu to już sceny z próby przejęcia jego domu i jego samego. film kończy się chyba scena jak chowają jednego z zabitych policjantów. Film z tego co pamiętam australijski

 

ktoś coś kojarzy ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Banshee się skończyło (3 sezon) ... nieeezła końcówka - kilka odcinków w trakcie 3 serii pozostawiało człowieka na kanapie z otwartą gębą w trakcie napisów :good:

 

Z filmów ostatnio "God's Not Dead", bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już na końcówce 3 sezonu Wikingów, a dzisiaj zaczyna się kolejna seria Gry o Tron. Będzie co oglądać...

 

Polecam też Sherlocka, błyskotliwy miniserial.

 

I pomyśleć, że od czasów "Policjantów z Miami", a później The X-Files, nie oglądałem żadnych seriali. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seriali poleciłbym jeszcze Daredevil i Hannibal, dobry klimat ;)

 

No własnie po kilku odcinkach Hannibala przestałem go oglądać,jakoś mi nie podpasował.

Napewno jak dla mnie lepszy był Dexter :good: Nie mówie już o takich arcydziełach jak Gra o Tron czy Spartacus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Shameless - wersja US - właśnie się skończył 5 sezon - specyficzny i nie koniecznie dla każdego

- starszy serial The Office - a w nim świetny Steve Carell

- The.Last.Man.On.Earth - nowy serial

- Better Call Saul - jak ktoś oglądał Breaking Bad to mu się spodoba

- The Walking Dead

- Z Nation - imho ciekawsza akcja niż w the walking dead

- House of Cards

 

 

- Sluzby Specjalne 2014 - dobry serial PL - specyficzny

- Wataha - kolejny PL serial

 

Warto zobaczyć te pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kupowate, gdyby nie smutne wydarzenia związane z Brianem, to moim zdaniem każdy jechałby od góry do dołu.

 

Nawet muzyka nie siadła, absurdalne sceny pomijam, jako takich wyścigów tez moze ze 2? Juz w poprzednik części było o wiele lepiej, gdzie pierwszy pościg z ///M e60 robił robotę wizualna i dzwiękowa. A potem na spocie poprawiłem na żywo emką Mariusza i był komplet :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowa seria "F&F" podzieliła Was ;) Bardzo kasowa część okazała się jak dla mnie najgorszą z całej kultowej serii. Nie czuję kompletnie klimatu dawnych części. Oczywiście z racji świetnego otwarcia i doskonałych wyników w kolejnych tygodniach seria doczeka się kontynuacji. Podobno planowane są kolejne trzy filmy z cyklu...

 

A z tych filmów które mogę śmiało polecić dorzucę "Nocny pościg". Bardzo sprawnie zrealizowana produkcja, świetna rola Neesona, przez minutę nie można się nudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.