Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wieczorem odpaliłem sobie Kolibra ze Stathamem. Trochę drętwy film, chyba najsłabszy gdzie grał Statham. Sama jego gra jak zawsze trzyma poziom ale reszta taka nijaka. Drugą główna rolę gra Polka, ale strasznie słabo jej to poszło :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wostok, może i jest spójny, ale pod koniec mi się przysnęło na chwilkę. Sama historia bardzo fajna, ale ta nasza Polka trochę "zdrętwiła" ten film :dontknow: Brakowało mi jakiegoś pier***nięcia jak w każdym chyba z filmów Stathama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem odpaliłem sobie Kolibra ze Stathamem. Trochę drętwy film, chyba najsłabszy gdzie grał Statham. Sama jego gra jak zawsze trzyma poziom ale reszta taka nijaka. Drugą główna rolę gra Polka, ale strasznie słabo jej to poszło :thumbdown:

 

ja już wcześniej pisałem w tym wątku, że tego filmu nie polecam zupełnie ... jak dla mnie również najgorszy film w którym grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze Stathamem. ... Sama jego gra jak zawsze trzyma poziom ...

Proszę Cię ... :)

 

Aktor z niego marny tyle, że zagrał w kilku niezłych filmach.

 

dokładnie... a ta polka czyli corka bylego premiera Buzka czyli Agata Buzek to powinna faktycznie isc do zakonu bo aktorki z niej to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote obejrzalem wilka, film dobry, lubie taki rodzaj kina, di caprio swietny, ale zaczynam zauwazac ze robi sie powtarzalny w swoich kreacjach, bardzo mi mimmika przypomnal swoja role w krwawym diamencie

 

Jeszcze jako takie pooowiedzmy lekkie kino polecam film ona, glos scarlett przyprawia o ciarki na plecach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że wszędzie reklamują teraz serial "Arrow" - nawet bilbordy w mieście widziałem.

 

Temat serialu fajny ale totalnie spieprzony wykonaniem - serial dla małych dzieci.

No i jak w 3 serii wskrzeszają na silę bohatera negatywnego to nie jeden mega cierpliwy daje sobie z serialem spokój :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, tu się nie zgadzam. Serial uważam za spoko. Ale tak jak inne seriale oparte o komiksy trzeba go brać z lekkim przymrozeniem oka. :) ale nasze rozbieżne opinię mogą wynikać z różnicy wieku między nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.