Jump to content

Powłoka zabezpieczająca aplikowana na folię?


juri

Recommended Posts

Siema!

 

za 2 tygodnie oklejam swoją pucharówkę przed sezonem 2017 folią Oracal 970 w kolorze Chili Red.

Z tego co udało mi się wyczytać, w zasadzie mogę stosować te same kosmetyki co do pielęgnacji lakieru (piana, szampon, wosk) - tu mam pełną jasność :)

Pytanie jednak:

 

1) Jeśli zaraz po aplikacji folii chciałbym ją zabezpieczyć powłoką typu UNC-r czy Cquartz UK? Można to bezproblemowo zrobić? Utrzymuje się? Dla auta sportowego, które często jest mega uwalone to może być b. wygodna opcja :D

 

2) Czy jest jakaś szczególnie twarda / odporna powłoka, która nie ściemnia mocno lakieru (a u mnie folii)? Jest ona u mnie wyjściowo dość ciemna i nie chcę, żeby wyszedł jakiś ultra ciemny kolor po aplikacji (widziałem, że np. UNC-r mocno przyciemnia kolor!)

 

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

hej

 

nie wiem jak uncr i cquartz poleza na folii. W zeszla sobote widzialem auto, ktore ponad pol roku ma na folii nanolex si3d.

https://www.facebook.com/aplikatorzy/vi ... 360425320/

 

o tym aucie mowa

 

sciemnianie to zawsze temat dyskusyjny, na roznych lakierach sa rozne efekty - nie posmarujesz nie przekonasz sie :)

 

pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.