Skocz do zawartości

Akcesoria do odkurzania.


Tomas-sg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. nie znalazłem takiego tematu a tak się zastanawiam jak sobie Wy ułatwiacie odkurzanie. Używacie jakiś końcówek ? turboszczotek?

I jak radzicie sobie z piaskiem wbity w podłogę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takich końcówek jakie były z odkurzaczem, a najczęściej końcówki z włosiem i takie wąskiej, przy każdym odkurzaczu takie są. Piasek z dywaników czy z wykładziny podłogi zruszam szczotką do prania tapicerki lub taką do butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. nie znalazłem takiego tematu a tak się zastanawiam jak sobie Wy ułatwiacie odkurzanie. Używacie jakiś końcówek ? turboszczotek?

I jak radzicie sobie z piaskiem wbity w podłogę ?

 

Standardowe końcówki do odkurzacza w 100% sobie radzą z wszelkimi zabrudzeniami, zwłaszcza piaskiem.

Bierzesz jak najcieńszą końcówkę tzn. o jak najmniejszym przekroju aby spotęgować "moc ssania:)" i heja. Trochę więcej trzeba się omachać, ale skuteczność większa jeśli chodzi o małe drobinki. A jeśli Twój odkurzacz nie daje rady z takimi rzeczami to albo trzeba zmienić worek, albo odkurzacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]stawek[/ref], Dzięki za twoją opinie. Chciałem ten temat poruszyć tak dla ogólnej dyskusji. każdy z nas stał kiedyś lub będzie stał przed wyborem odkurzacza. Ale wiadomo ze i tak dobry odkurzacz to nie wszystko potrzebne są końcówki i technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw :-] Szkoda, że nie mam fotki bardziej z bliska :/ Bardzo fajnie sobie radzi w zakamarkach, na peowadnicach foteli lub przy nawiewach :-] Jest też w zestawie fajnassawka która radzi sobie świetnie z zakamarkami foteli np. Szwy ;)

 

20161106_145432.jpgimage hoster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego Karchera WD3 dokupiłem zestaw do czyszczenia z Karchera taki jak tutaj: https://www.kaercher.com/pl/akcesoria/z ... 32250.html

 

Bardzo fajnie się sprawuje szczególnie zadowolony jestem z miekkiej szczotki i długiej wąskiej ssawki która można dojść praktycznie wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.