Jump to content

ADBL Mikrofibry – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Zrobiliśmy dla mikrofibr oddzielny temat ponieważ mamy ich sporo w zanadrzu więc łatwiej będzie znaleźć info o naszych obecnych i kolejnych ściereczkach .

 

5KNT12pl.jpg

goofer

 

1. ADBL Goofer to Twój niezastąpiony kompan podczas pielęgnacji powierzchni szklanych. W połączeniu z ADBL Glass Cleaner zapewni łatwe czyszczenie szyb oraz luster pozostawiając powierzchnię bez smug. Specjalnie dobrana struktura sprawia że możesz go wykorzystać podczas bonetowania tam gdzie użycie ekstraktora nie jest wskazane.

ADBL Goofer to najlepszy wafel jakiego Miałeś. Gramatura 500gsm też nie jest częstym widokiem na rynku. Rozmiar 35x35cm świetnie leży w dłoni i łatwo daje się wyciskać z wody.

Cena: 24,99zł/szt – podobno nie mało ale biorąc pod uwagę trwałość i łatwość pracy to okazja .

 

 

 

MNQG7yCl.jpg

Goofer XL

 

2. ADBL Goofer XL powstał dla tych którzy mają wysokie wymagania. ADBL Goofer XL to Twój wybór podczas osuszania karoserii może także posłużyć do pielęgnacji powierzchni szklanych. W połączeniu z ADBL Glass Cleaner zapewni łatwe czyszczenie szyb oraz luster pozostawiając powierzchnię bez smug. Specjalnie dobrana struktura sprawia że możesz go wykorzystać podczas bonetowania tam gdzie użycie ekstraktora nie jest wskazane. Gramatura: 500gsm. Rozmiar 90x60cm. Sami kiedyś nie byliśmy nastawienie optymistycznie do waflowych ręczników do osuszania. Ten splot włókien jest niedoceniany a tak naprawdę chłonie wodę jak najlepsze fluffy. Cała magia polega na tym by tak wyważyć splot, typ materiału i kilka innych kwestii by przy tej samej sile zbierania wody ręcznik nie rysował karoserii. I ten właśnie taki jest. Jeden spokojnie wystarczy na małe – średnie auto.

Cena: 49,99zł/szt

 

 

 

y9Trx3Bl.jpg

Gray

3. ADBL Mr. Gray posiada krótkie, bardzo gęste włosie które idealnie sprawdza się podczas pracy z materiałami ciągnącymi się. Mr. Gray to doskonały ręcznik do docierania powłok, tłustych wosków, past finishowych oraz inspekcji lakieru z użyciem ADBL Wipe Out. Jest to odpowiedź na problemy niektórych użytkowników z aplikacją Quick Wax na ciemnych lakierach typu uni. Jeżeli miałeś kiedyś problemy z docieraniem czy to wosku czy quickdetailera – te czasy właśnie się skończyły .

Gramatura: 600 gsm. Wymiary: 40 x 60 cm

Cena: 44,99zł/szt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.