Skocz do zawartości

Meguiars Air Re-fresher


W1Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dwa razy używałem Wurth Quick Fresh, ale był prawie połowę tańszy. Mogę powiedzieć tyle, że teraz już nie kupię czegoś takiego, a przynajmniej za tyle pieniędzy. Za to samo miałbym ozonowanie, które byłoby bardziej pewne. Zapach było czuć dwa dni. A zapachy chyba pochłonęła soda, którą wstawiłem do auta. Teraz nie czuć nic. Coś takiego kupię sobie na wiosnę w lidlu za 8 zł, a da identyczny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie u mnie ejst taki niuans że klime mam ozonowana regularnie i z niej nic nie śmierdzi natomiast mam w środku auta jakiś dziwny zapach nie zbyt silny, coś jak lekka wilgoć połaczona z zapachem jakiegoś tworzywa, utrzymuje sie prawie że od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś stosował ten specyfik ? ...

Używam go i polecam znajomym, wszyscy bardzo zadowoleni, zapach utrzymuje się około 2 tygodni, u nie których nawet dłużej ale to zależy od wielu czynników. Każda z osób które spróbowały zamawia kolejne.

Ale cena niestety wysoka. Liqiud Moly też ma podobny preparat, troszkę tańszy, też pozostawia bardzo przyjemny zapach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 zł to nie jest dla mnie dużo o ile to faktycznie dziala. Pozostawienie zapachu to wiesz można prysnąć odświerzaczem w sprayu sporo ich jest i też bedzie pachnieć, ciekawe tylko czy to choć w minimalnym stopniu eliminuje zapachy z auta, bo co dwa tygodnie to stosować za 48 zł to jednak za dużo, myślałem o jednorazowej akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
ktoś stosował ten specyfik ? przypadł mi do gustu jak obejrzałem filmik, cena jest przystepna, pytanie czy faktycznie eliminuje jakieś zapachy czy tylko "maskuje"

 

https://meguiars.pl/blog/szybkie-porady ... esher.html

 

 

Nie polecam. Kupiłem raz na próbę i się zawiodłem. Kiepska trwałość zapachu i bardzo słabe maskowanie. Teraz od kilku miesięcy regularnie stosuje stripper sceny. Autko fajnie nim naszło i zapach utrzymuje się juz długo. Psikam tylko raz na 2 tygodnie aby utrwalić i jest git. Zapach super, nawet kobitki zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.