Jump to content

Przetarcie maszyna do podkładu na rancie. Co teraz?


lesny_dzban

Recommended Posts

Witam. Podczas usuwania grubszej rysy futrem zajechałem drzwi brzegiem "plejta" z rzepem bo futro nie było idealnie najklejone do rzepa :/ Chcac usunąc ryse po tym "plejcie z rzepem" zjechałem rant do podkładu. Chciałem zapytac czy teraz pozostaje tylko lakiernik? Czy da sie to zrobic detailingowo? Oddałbym do jakiegos zakladu detilingowego itp.

 

5695b9c8eacf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Duzo zalezy jaki to lakier, o ile akrylowy to ja kolefa wyzej dordzil da sie to jakos zamaskowac, ale w przypadku lakieru dwuskładnikowego taka operacja wymaga odizolowania tego miejsca podkladem i wpyleniem bazy...aplikowanie bazy bezposrednio na to miejsce moze skutkowac jej marszczeniem sie.

Link to comment
Share on other sites

Możesz podjechać do firm, które lakierują miejscowo - lakierowanie spot. Korzystałem kiedyś z usług firmy S-Plus (lakierowanie spot plus wyciąganie wgnieceń) i byłem zadowolony. Koszt lakierowania obszaru wielkości kartki A4 to około 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.