Jump to content

BMW w centki czyli ślady po farbie na lakierze


126tomek

Recommended Posts

Witam serdecznie kolegów. W sobotę będąc na myjni zauważyłem białe kropki po farbie (wielkości ostrego końca od szpilki). Załamałem sie ponieważ niedawno robiłem korektę i pełen zestaw detailimgowy:( jak to usunąć koledzy? Próbowałem alkoholem izolropylowym-0 efektu, benzyna ekstrakcja rownież nic nie wnosi. Jedynie Glinka daje rade. I teraz moje pytania: wiem ze z lakieru glinką to usune+korekta(ewentualnie cleaner)a czym usunąć ślady z uszczelek gumowych i matowych plastików?

Z góry dziękuje za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie próbował acetonu, jeżeli uszczelki masz z naturalnej gumy to nic sie nie stanie ale jak masz domieszkę sztucznego tworzywa to różnie może być. No i na 100% nie na lakierze.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje kolego. Gdybym wiedział jaki rodzaj farby mam na aucie to byłoby łatwiej napewno. Dzis chyba spróbuje delikatnie rozpuszczalnikiem zobaczyć(mowię o uszczelkach).

 

Dodane po 11 godzinach 52 minutach 4 sekundach:

A więc mały update, rozpuszczalnik chlorokauczukowy nie daje rady muszę spróbować normalnego bo juz kończą mi sie pomału pomysły:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.