Jump to content

Części zamienne do Numatic


Recommended Posts

Witam,

Panowie, czy istnieje jakiś sklep internetowy z dobrą wyszukiwarką części zamiennych do Numatica czy trzeba zamawiać u dystrybutorów?

Z nieznanych przyczyn lekkiemu poluzowaniu uległa w moim Georgu część widoczna na zdjęciu:

imag3316.jpg

- nie wygląda na drogą ( ;) ) i nie wiem czy warto oddawać odkurzacz na gwarancję czy sobie odpuścić i dokupić we własnym zakresie.

Wygląda to tak, że ta czarna częśc trzyma na dwóch zatrzaskach pierścień w korpusie odkurzacza do którego montuje się rurę. Przy demontażu odkurzacza po praniu zauważyłem, że ta czarna część jest przekoszona, wyskoczyła z jednego zatrzasku i dała się bardzo łatwo wyjąć. Po wyjęciu stwierdziłem, że musiała się obrócić osiowo i zatrzaski lekko się uszkodziły, spłaszczyły się i straciły pewne i stabilne mocowanie. Nie wiem jak to się mogło stać, bo odkurzacza używam zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem, nie siłowałem się z tym elementem. W takim stanie da się pracować, ale przy demontażu łatwo przetrącić ten element np. zbiornikiem na chemię podczas wyjmowania z korpusu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.