Jump to content

Pianownica PA i myjka Parkside


Recommended Posts

cześć,

 

co zrobić, aby pianownica działała dobrze z myjką Parkside PHD 150? Tzn. z założoną pianownicą przechodzi w "tryb", w którym myjka pobiera chemię z pojemniczka i nie ma ciśnienia. Trzeba to jakoś obejść?

Link to comment
Share on other sites

nigdy nie korzystałem z tej funkcji. Jest jakiś przełącznik który ją aktywuje (co mówi instrukcja?)? Czy myjka faktycznie zasysa cos ze zbiorniczka? Sprawdz czy wszystkie połączenia masz szczelne - czasem jak brakuje uszczelki na pianownicy to cisnienie ucieka?

Link to comment
Share on other sites

Instrukcja mówi tylko tyle, że jak jest końcowa dysza wysunięta to przechodzi w tryb niskociśnieniowy, a jak wciśnięta to wysoko. Pobierać pobiera, bo jest w trybie niskociśnieniowym. Pianownica dopiero przyszła, już ją rozkręcać? :D

Link to comment
Share on other sites

Co rozumiesz przez "wciśnięta"? U mnie niezależnie od lancy zawsze podaje wysokie ciśnienie. A pianownica Ci się zapina na pistolecie bez luzu?

Który masz model myjki? D3?

 

Skoro wciśnięcie koncówki dyszy przełącza ma tryb wysoko ciśnieniowy to po zdemontowaniu dyszy i zamontowaniu pianownicy myjka powinna dalej podawać wysokie ciśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.