Skocz do zawartości

Zaprawki pędzelkowe, a blender i UC


wiggly

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam kilka zaprawek do zrobienia, większość to drobnica po kamieniach, ale jedna będzie dość spora bo jakieś 1x1 cm. Zamówiłem już oryginalny lakier GM z postaci koloru i lakieru bezbarwnego w pojemniczkach z pędzelkiem. Czy w trakcie schnięcia bezbarwnego warto psiknąć blenderem? Z opisu wynika, że powinien zamaskować różnice w kolorze pomiędzy starym i nowym lakierem i być może lekko zniwelować nierówności jako, że rozpuszcza lakier bezbarwny, tylko nie wiem czy przy takich pierdółkach nie jest to przerost formy nad treścią? Drugie pytanko, czy UC nada się do przepolerowania tych zaprawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heh chwalił się nie będę bo nie ma czym :/ Mogłem walnąć kielona przed "malowaniem" to by mi się może łapy tak nie telepały i wyszło by to jako tako :) Odpowiem jednak na pytanie zadanie przez siebie samego mianowicie: blender przy takich pierdółkach to przerost formy nad treścią. Może za wcześnie go użyłem, może zrobiłem to niewłaściwie bo zamiast zamaskować różnicę między nowym a starym lakierem to jeszcze ją pogłębił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
mnie również czeka małe "zaprawkowanie" w jednym z aut. Zamiast pędzelka można podobno użyć wykałaczki. Trzeba będzie się bardziej narobić ale efekt chyba też powinien być dokładniejszy :D

 

Zapatrzyłem się w patyczki do zaprawek :) W sumie po czasie stwierdzam, że nie wyszło tak źle. Tam gdzie było największe obtarcie jest OK, z daleka nie widać że coś było robione, z bliska oczywiście jest gorzej, ale cóż trzeba się z tym liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.