Skocz do zawartości

Czym przykleić wkład lusterka ?


stawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj w trasie odpadł mi wkład (szkło,lustro) lusterka.

Był już wcześniej przeze mnie klejony 2 razy kropelką w żelu, niestety na niezbyt długo to nie pomogło.

Powiedzcie mi proszę czym to w końcu mam przykleić aby mieć spokój na dłuższy czas ?

Znacie jakiś super mocny preparat który połączy mi szkło z plastikiem ?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie czy aby przy użyciu silikonu nie stanie się on sztywny, twardy czy kruchy i nie powtórzy się sytuacja ?

Druga sprawa czy po użyciu silikonu ta podgrzewana "mata" nie będzie miała mniejszej wydajności ?

Swoją droga tak mi właśnie świta, że to klejone szkło słabiej się podgrzewało :/ tak w ogóle jak wymienić całość skoro u mnie przewody w tej podstawie szkła są bodajże lutowane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej do luster czy szyb.Żadne silikony czy kropelki nie dadzą temu rady.W leroy merlin masz nawet dostępne takie coś w dobrych pieniądzach....kropelką to można skleić model i na szafce postawić :D

Kleiłem tym klejem lustro z 7 lat temu w łazience z półką którą niechcący roztrzaskałem głową jak się goliłem :cry::D i trzyma do dzisiaj .kiedyś do zderzala x czasu temu wklejałem siatke alu też na klej do szyb i trzymało jak diabli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem szkło już zamontowane na tej płytce podgrzewanej więc chyba kupię całość :) Drogie to nie jest więc zobaczę jak się to spisze.

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc w temacie.

 

Jak szukałem lusterka do Astry to okazało się, że zdecydowana większość jest wyposażona w dwustronną taśmę klejącą. I nie wiem czy to nie lepsza opcja biorąc pod uwagę, że zamiennik zamiennikowi nie równy i bywa tak, że taki zamiennik potrafi sam zmienić pozycję np. po zjeździe z krawężnika ... :/ Pisząc zamiennik mam tutaj na myśli lusterko + plastik do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem szkło już zamontowane na tej płytce podgrzewanej więc chyba kupię całość :) Drogie to nie jest więc zobaczę jak się to spisze.

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc w temacie.

 

Jakbyś przypadkiem jeszcze tego nie ogarnął to polecam "KLEJ DO SZKŁA I LUSTERKA WSTECZNEGO TECHNICOLL" - na allegro od zarypania. Okazało się, że jedno lusterko wymieniłem, a tu zaraz drugie zaczęło się rozklejać. Duży plus tego kleju za pędzelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.