Jump to content

Pomoc w otwarciu myjni


Guest Phillip

Recommended Posts

Witam

Jestem na etapie zaopatrzania mojej myjni w środki czyszczące.Mowa tu o środkach Meguiars.Potrzebowałbym listę najlepszych środków i najbardziej przydatnych do pielęgnacji samochodów .Kwota jaką chce przeznaczyć na te środki to 5tys wliczając tutaj szczotki gąbki , ręczniki , pasty szampony itd .Oczekuje konkretnych odpowiedzi z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

a może trochę wkładu własnego? dlaczego uważasz, ze ktoś ma to zrobić za Ciebie? o większości środków już sporo napisano, zaproponuj zestaw za 5000, a wtedy ktoś coś skomentuje, podpowie na czym zaoszczędzić, czego dokupić. a tak to temat do kosza zaraz poleci.

Link to comment
Share on other sites

Phillip, Myslę, że rozsądnym posunięciem byłoby napisanie na PW do Łukasza, admina, ma listę Megsa na dole forum w "Sprzedam" i najwięcej Ci powie o tych środkach. Poza tym ceny też ma dobre :good:;)

Link to comment
Share on other sites

Do myjni to seria Detailer i tyle. Sam sobie musisz określić co konkretnie będziesz potrzebował. Większość z nas to pasjonaci a nie przemysłowcy.

Oczekujesz konkretnych odpowiedzi ale sam nie napisałeś nic konkretnego tj :jak będziesz mył,ile stanowisk, w jaki sposób, jaki poziom chcesz reprezentować itp itd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.