Skocz do zawartości

Ocena zestawu OLX na początek


OLX_88

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam zamiar zrobić polerkę.

Mam pełno swirli jakby ktoś ten lakier tarł tygodniowymi skarpetkami :D

Proszę o ocenę zestawu

 

APC ADBL

Szampon Shinny Strawberry 500ml

Wosk Dodo Juice Blue Velvet

Menzerna 3w1

IPA

Czysty Cleaner od Shinny

Pady RP One Step

 

Ma to być budżetowo:) Coś jeszcze dorzucić? poza fibrą i ręcznikiem? :)

 

Jaką glinkę polecacie? Czarny włoski lakier na AR 156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz żadnego arsenału , to w tym zestawie trochę Ci brakuje

 

Środek do usuwania smoły np ADBL

Deironizator np ADBL

 

APC ADBL :good:

Szampon Shinny Strawberry 500ml :good:

Wosk Dodo Juice Blue Velvet Wzalezności od budżetu i oczekiwań , jeżeli chodzi Ci głównie o wygląd to :good:

Menzerna 3w1 Nie używałem tej pasty więc nie wiem , na rotację do jednego kroku wybrałbym Sholl S17 , kupując kilka różnych padów , masz pastę w miarę uniwersalną , którą możesz użyć zarówno do cięcia , polishu jak i finishu z tym że jeżeli lakier jest zajechany , to na cuda bym nie liczył ;)

IPA od biedy do odtłuszcznia może być , jednak nie spodziewałbym się rzetelną inspekcji lakieru .

Czysty Cleaner od Shinny Tego cleanera nie używałem , ale jeżeli chcesz kupić wosk dodo wniskuję , że zależy Ci bardziej na wyglądzie , więc może zamiast typowego cleanera kup np . cherry glaze

Pady RP One Step co do padów w dobrej cenie ja osobiście wolę pady NAT

 

Glinke polecał bym Ci Blit Hamber soft lub medium , co prawda tanio w zakupie nie wychodzi , ale zawsze możesz połówkę odsprzedać i masz tanią dobrą glinke ;)

 

Brakuje Ci jeszcze jakiejś szczotki do felg , pędzelka , rękawicy , taśmy do oklejania plastików , dressingu do opon i plastików , środka do szyb i pewnie kilku innych gadżetów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że jeżeli lakier jest zajechany , to na cuda bym nie liczył
- Nie no zajechny nie jest jakby nie te swirle byłoby ok :) głębokich rys też nie zauważyłem :) Kiedyś przejechałem go po zwykłej myjce jakimś marketowym woskiem i było ok :D

Dzięki za cenne rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.