Jump to content

Wżery od spawania na całym aucie


Recommended Posts

Zrób mu porzadną dekontaminacje aresem lub vampirem , to żelowe środki więc nałożone na bogato długo poleżą , oczywiście auto najpierw trzeba umyć i odsmolić . W międzyczasie kiedy deironizator będzie pracował wyglinkuj lakier. Ważne abyś zrobił to w cieniu i najlepiej przy niższej temperaturze , wtedy deironizator będzie działał długo. Z tym , że po takim zabiegu lakier najprawdopodobniej będzie wymagał co najmniej finishu . Inny sposób to również dobry deironizator + folia malarska . Spsikujesz całe auto deironizatorem i przykrywasz folią ( również dobrze zrobić to w cieniu i przy niskiej temperaturze ) , całość zostawiasz na co najmniej godzinę , te środki mają neutralne ph więc krzywda lakierowi się nie stanie , po tak długim czasie myślę , że zdecydowana większość nalotu powinna zejść . Jeżeli nie to wtedy możesz operacje powtórzyć i potem dodatkowo lakier wyglinkować lub tylko wyglinkować a do poślizgu użyć deironizatora czyli tak jak w sposobie 1 .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,mam podobny problem kupiłem aoto sprowadzone z Niemiec i po umyciu na lakierze (dach maska i drzwi do połowy ) ma nalot tak jakby rdzy. Jest pełno małych kropeczek rdzy bardzo duże ilości co kilka milimetrów,i lakier się zrobił szorstki i myśle ze był właśnie albo czymś spryskamy lub jakiś nalot te kropeczki rdzy nie schodzą gdy próbuje zedrzeć je. Proszę o ratunek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.