Skocz do zawartości

Wżery od spawania na całym aucie


seba65310

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób mu porzadną dekontaminacje aresem lub vampirem , to żelowe środki więc nałożone na bogato długo poleżą , oczywiście auto najpierw trzeba umyć i odsmolić . W międzyczasie kiedy deironizator będzie pracował wyglinkuj lakier. Ważne abyś zrobił to w cieniu i najlepiej przy niższej temperaturze , wtedy deironizator będzie działał długo. Z tym , że po takim zabiegu lakier najprawdopodobniej będzie wymagał co najmniej finishu . Inny sposób to również dobry deironizator + folia malarska . Spsikujesz całe auto deironizatorem i przykrywasz folią ( również dobrze zrobić to w cieniu i przy niskiej temperaturze ) , całość zostawiasz na co najmniej godzinę , te środki mają neutralne ph więc krzywda lakierowi się nie stanie , po tak długim czasie myślę , że zdecydowana większość nalotu powinna zejść . Jeżeli nie to wtedy możesz operacje powtórzyć i potem dodatkowo lakier wyglinkować lub tylko wyglinkować a do poślizgu użyć deironizatora czyli tak jak w sposobie 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,mam podobny problem kupiłem aoto sprowadzone z Niemiec i po umyciu na lakierze (dach maska i drzwi do połowy ) ma nalot tak jakby rdzy. Jest pełno małych kropeczek rdzy bardzo duże ilości co kilka milimetrów,i lakier się zrobił szorstki i myśle ze był właśnie albo czymś spryskamy lub jakiś nalot te kropeczki rdzy nie schodzą gdy próbuje zedrzeć je. Proszę o ratunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.