Skocz do zawartości

Zestaw do Audi mineral grey


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę troszkę powiększyć i uzupełnić swój zestaw do autka po ostatnim sezonie.

 

Szampon: Obecnie korzystałem z truskawki od SG i nie miałem na co narzekać, chętnie spróbował bym czegoś nowego, myślałem nad Unique Poseidon, może jakaś inna ciekawa propozycja z waszej strony za rozsądne pieniążki :?:

Glinka: ValetPRO Blue Traditional Clay Bar, autko nie było jak do tej pory glinkowane :|

IPA

APC: Nilsen Cyclone

Usuwanie smoły: Prickbort

Usuwanie osadów metalicznych: SG Iron Off

Dresing do wnętrza: Unique Hestia

Mycie kół: K2 Roton obecnie posiadam

NW: Rain-X

 

Myślałem też o zabawie z UC + http://www.pielegnowacauto.pl/aplikator ... color.html ale nie wiem czy efekt końcowy mnie nie rozczaruje po ciężkiej pracy, gra warta świeczki czy sobie ten proces odpuścić i kupić dzieciakom słodycze :o

 

Cleaner lub AIO: tu mam dylemat, chcę troszkę przykryć co nieco i żeby w sezonie letnim poleżało ten miesiąc, myślałem nad Cherry Glaze, SRP, Soft99 Micro Liquid Compound Set Dark & Metallic, całkowicie zdam się na wasze opinie, może już ktoś próbował więcej środków i podpowie co lepsze.

 

Wosk: Do tej pory korzystałem z Fk hi temp 1000p, chętnie wypróbuję coś nowego, nie chcę się przywiązywać do jednego wosku więc duże puchy odpadają, tu jest wybór między FK 2685 Pink Wax, coś może z DJ ale to chyba długo nie poleży na AIO lub 1z Einszett Hartglanz

 

Fibry, wiadra i separator, słoneczka, pędzelki i inne takie już posiadam więc się nie rozpisuje więcej. Z góry dzięki za pomoc i wasze podpowiedzi, może ktoś z was przerabiał już ręcznie twardy lakier w podobnym kolorze. Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.