Jump to content

Zestaw do Audi mineral grey


Recommended Posts

Chcę troszkę powiększyć i uzupełnić swój zestaw do autka po ostatnim sezonie.

 

Szampon: Obecnie korzystałem z truskawki od SG i nie miałem na co narzekać, chętnie spróbował bym czegoś nowego, myślałem nad Unique Poseidon, może jakaś inna ciekawa propozycja z waszej strony za rozsądne pieniążki :?:

Glinka: ValetPRO Blue Traditional Clay Bar, autko nie było jak do tej pory glinkowane :|

IPA

APC: Nilsen Cyclone

Usuwanie smoły: Prickbort

Usuwanie osadów metalicznych: SG Iron Off

Dresing do wnętrza: Unique Hestia

Mycie kół: K2 Roton obecnie posiadam

NW: Rain-X

 

Myślałem też o zabawie z UC + http://www.pielegnowacauto.pl/aplikator ... color.html ale nie wiem czy efekt końcowy mnie nie rozczaruje po ciężkiej pracy, gra warta świeczki czy sobie ten proces odpuścić i kupić dzieciakom słodycze :o

 

Cleaner lub AIO: tu mam dylemat, chcę troszkę przykryć co nieco i żeby w sezonie letnim poleżało ten miesiąc, myślałem nad Cherry Glaze, SRP, Soft99 Micro Liquid Compound Set Dark & Metallic, całkowicie zdam się na wasze opinie, może już ktoś próbował więcej środków i podpowie co lepsze.

 

Wosk: Do tej pory korzystałem z Fk hi temp 1000p, chętnie wypróbuję coś nowego, nie chcę się przywiązywać do jednego wosku więc duże puchy odpadają, tu jest wybór między FK 2685 Pink Wax, coś może z DJ ale to chyba długo nie poleży na AIO lub 1z Einszett Hartglanz

 

Fibry, wiadra i separator, słoneczka, pędzelki i inne takie już posiadam więc się nie rozpisuje więcej. Z góry dzięki za pomoc i wasze podpowiedzi, może ktoś z was przerabiał już ręcznie twardy lakier w podobnym kolorze. Czekam na wasze opinie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.