Jump to content

Pytania , odpowiedzi oraz propozycje

Pajko
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Witajcie ,

W tym temacie możecie zadawać nurtujące was pytania na tematy związane z gadżetami

Możecie również pisać swoje propozycje .

• Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Moderator

Wszystko było uzgadniane na wew forum , żadna samoróbka , nie robię tego dla siebie a dla forum , nie zarabiam na tym złotówki do tego tracę sporo czasu który mógłbym spożytkować inaczej .

Pajko źle mnie odbierasz. Nie chodzi mi o to czy na tym zarabiasz czy nie.

Fajnie, że takie rzeczy się pojawiły i niech właściciel forum na nich zarabia i rozwija forum.

Chodzi mi o poprawne logo. Skoro to są oficjalne gadżety forumowe to logo na nich powinno być poprawne a nie źle podrobione.

Tym bardziej, że na smyczach jest ok, a kubki i naklejki są skopane.

Zrobienie loga to nie problem. Dla chcącego nic trudnego

Naklejki, które sprzedajesz też mają niepoprawne logo.

• Moderator

Temat logo uważam za zamknięty , wszystko było akceptowane i konsultowane z "Górą" . Nie mam zamiaru komentować tego .

Czasami lepiej działać niż narzekać, wszystkie gadżety robimy dla rozwoju forum . Ani jedna złotówka nie trafia do prywatnych portfeli.

Liczyłem się z krytyką i tym że nie dogodzę każdemu

Pozdrawiam Pajko

Czasami lepiej działać niż narzekać, wszystkie gadżety robimy dla rozwoju forum . Ani jedna złotówka nie trafia do prywatnych portfeli.

Liczyłem się z krytyką i tym że nie dogodzę każdemu

Pajko po raz kolejny napiszę, że tutaj nie chodzi o to kto zarabia, ile, do kogo trafia kasa itd. Nie obchodzi mnie to.

Ważniejsze jest, że pojawiły się fajne forumowe gadżety.

Po prostu zwróciłem uwagę, że logo na forumowych gadżetach jest niepoprawne.

Tym bardziej, że na smyczach jest w porządku a na pozostałych rzeczach nie.

Co to znaczy "klejone od wewnętrznej strony"? Można tą naklejkę przykleić tylko na szybę od środka czy da się na karoserię z zewnątrz?

Można tą naklejkę przykleić tylko na szybę od środka

• Administrator

Witajcie,

widzę,że dyskusja rozgorzała na dobre. Śpieszę więc z wyjaśnieniami.

Wzorem innych for postanowiliśmy stworzyć kolekcję gadżetów.

Od tego momentu tylko w tym dziale można kupić oficjalne produkty z naszym logo.

Dotychczasowe tematy zostaną do momentu całkowitej wyprzedaży towaru.

Właśnie, sprawa logo. Otóż był mały problem techniczny ze strony firmy w której zamówiliśmy naklejki.

Dostaliśmy to co aktualnie wystawiliśmy. Wiemy, że nie jest tak jak być powinno.

Myślimy też o czarnych kubkach i wtedy logo będzie ładnie widoczne (refleksy których teraz brak).

Każda kolejna edycja będzie lepsza i tego się trzymajmy ;)

Planujemy też rozszerzenie oferty o koszulki, bluzy, czapki i inne rzeczy które chcielibyście kupić.

Przekażemy również określoną pulę gadżetów na nagrody w konkursach. Na razie tylko PSB ale w przyszłości w każdym konkursie.