Jump to content

Problem po praniu tapicerki


Recommended Posts

Witam

 

Panowie, rozpoczynam dopiero temat prania tapcierki. Chciałbym tym się zająć "zawodowo". Zrobiłem już kilka aut, natomiast w dniu dzisiejszym wziąłem się za swoją Alfe 159. Materiał półskóra. Materiał wyprałem ekstrakcyjnie - Sabrina Santoemma - proszek do ekstrakcji Formula 90.

 

Problem pojawił się na fotelu kierowcy, po wypraniu go, odciągnieciu maksymalnie wody z fotela - nagle materiał na siedzeniu "rozciągnał się" i stał się bardzo luźny, po wyschnięciu już tak został. Zrobiły się też "fałdki"...

 

Z czego to mogło wyniknąć? Gdzie popełnilem blad?

 

Zdjęcia:

 

http://zapodaj.net/57c2ba88ae4ab.jpg.html

 

http://zapodaj.net/e2b5625f69b01.jpg.html

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wydaje mi sie ze faktycznie moze byc to wplyw sily nacisku ssawki podczas pracy bo zagniecenia sa na brzegach w wiekszosci gdzie zazwyczaj podczas przykladania przewaznie sie mocniej docisnie, troche to w sumie dziwne i takie gdybanie...dobrze ze to twoja fura:/ chemia raczej by czegos takiego nie zrobila ....fotel kierowcy zawsze jest bardziej styrany i to moglo miec tez znaczenie :/ a na reszcie siedzen jak?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.