Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie samochodu Gorzowie wlkp


karambol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy jest ktoś w stanie i poświeci chwile czasu na obejrzenie samochodu w Gorzowie wielkopolskim?

Przymierzam sie do tego samochodziku z linka:

http://otomoto.pl/oferta/volvo-s40-t5-m ... yh0Bh.html

tylko mam w jedną stronę do przejechania 550km i nie chce denerwować sie jeżeli sie okaże sie że zrobię pusty przebieg.

Dzięki z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy korzystałem z usług firmy autotesto - sprawdzają samochody w całej Polsce za opłatą - od około 250 do 450 w zależnosci od opcji, którą wybierzesz. Raz przejechałem sie dalej oglądać BMW E30 cabrio w "stanie salonowym bez grama rdzy" i straciłem cały dzień na przejażdżkę i zobaczenia śmietnika na 4 kołach. Od tego momentu korzystałem tylko z usług tej firmy. Byłem zadowolony z tych raportów a jestem dosyć dociekliwy i lubię szukać dziury w całym. Nigdy nie wiesz czy "forumowicz" zna sie na samochodach i czy to co dla niego jest "ładne" dla Ciebie niekoniecznie takie bedzie. W przypadku takiego rodzaju firm także nie masz pewności kto to ogląda ale dostajesz raport w którym obiektywnie, bez żadnych emocji jest wszystko opisane oraz masę zdjęć. Dodatkowo ktoś sie pod tym podpisuje wiec w razie czego masz możliwość dochodzenia swojego przy umoczeniu kasy albo straty czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.