Skocz do zawartości

Pranie-środki Williams, Gtechniq oraz Karcher są dobre?


Rekomendowane odpowiedzi

czesc, dzwoniłem do zakładu w którym robią czyszczenie foteli i powiedzieli za dwa fotele 50zł uzywają preparatów Williams, Gtechniq oraz Karcher. W zależności od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju materiału możliwe jest wykonanie usługi za pomocą pary lub pranie ekstrakcyjne z użyciem odkurzacza piorącego.

 

Warto się w takie coś pchać czy szukać droższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od stężenia tych środków, osobiście prałem środkami karcher'a teraz przerzuciłem się na tersus'a bo jak dla mnie są bardziej wydajne - co nie znaczy że karcher nie spełniał swojego zadania.

Możesz oddać fotele, poczekać aż wyschną i zobaczyć czy nie ma jakichś plam. Chociaż też zależy czy przemoczą drastycznie gąbkę czy uda im się tego nie robić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od stężenia tych środków, osobiście prałem środkami karcher'a teraz przerzuciłem się na tersus'a bo jak dla mnie są bardziej wydajne - co nie znaczy że karcher nie spełniał swojego zadania.

Możesz oddać fotele, poczekać aż wyschną i zobaczyć czy nie ma jakichś plam. Chociaż też zależy czy przemoczą drastycznie gąbkę czy uda im się tego nie robić. ;)

 

podobno wygląda to tak że zostawiają fotele u siebie na całą noc aby wysły i na drugi dzień sprawdzają czy nie pozostały plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtechniq to pewnie albo APC (reklama) że używają albo do tej ceny dodatkowo jest impregnacja foteli i1 od GTechniq. Wydaje mi się że cena uczciwa, my pierzemy fotele i od fotela bierzemy 25 zł. Auto do odbioru tego samego dnia przeważnie, z suchymi fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do prania możesz użyć również Valet Pro, STOCKMEIER, Nielsen, Blink, Shiny garage, Autoglym, Meguiar's, Autobrite, etc etd. Kwestia czy to koncentrat, ile kosztuje, jakie stężenie oraz ile firma na tym zarobi.

Nie sądzę iż każdy używa najlepszych i najdroższych środków do wyczyszczenia a nawet do odświeżenia mało brudnego fotela/foteli, używa się środków odpowiednich na dany stopień zabrudzenia, rodzaj plamy czy inne niespodzianki.

Za tą ww cenę wypiorę Ci komplet foteli z zagłówkami, kanapę z zagłówkami i suszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.