Jump to content

Ocena samodzielnego zestawu

Recommended Posts

Witajcie...

Prosiłbym o ocenę, co jeszcze dorzucić do tego zestawu, ewentualnie co na co zamienić w ramach późniejszej "eksploatacji" danych środków. Rozpisywać się nie będę, na fotce mniej więcej wszystko widać ;)

12803119_1004464262947194_3030875189136183676_n.jpg?oh=8997a04643d1788515b5b0af545804e2&oe=57693F31

Do tego jest jeszcze polerka firmy K2, oraz w najbliższym czasie dojdą pasty menzerna 500/2500/3000 + pady flexi miękki/średni/twardy, oraz coś do ogarnięcia skór.

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie odpowiedzi :-]

Hehe uwierz mi że jak wchodzisz do tej gry zwanej "Detalingiem" to ciągle będziesz miał jakieś braki. Ja dokładnie rok się bawię i ciągle mi czegoś brakuje. Na pewno będzie Ci brakować Mikrofibr , w tym nie widzę do osuszania żadnego ręcznika. Do kól masz tylko Vampire ?

Hehe uwierz mi że jak wchodzisz do tej gry zwanej "Detalingiem" to ciągle będziesz miał jakieś braki. Ja dokładnie rok się bawię i ciągle mi czegoś brakuje. Na pewno będzie Ci brakować Mikrofibr , w tym nie widzę do osuszania żadnego ręcznika. Do kól masz tylko Vampire ?

Domyślam się, dlatego co miesiąc planuję dokupywać coś do swojego arsenału :D

Nad ręcznikiem się zastanawiam, nie wiem co wybrać... Coś pośredniego między tanim a dobrym. W mikrofibry na pewno się zaopatrzę, tak myślałem że może być za mało.

Co do kół to jeszcze potrzeba mi czegoś do nabłyszczania opon. Vampir jak rozumiem dobrze sprawdza się w rozpuszczaniu brudu z klocków i innych pochodnych z felg, a do tego APC i powinno starczyć?

Słyszałem, że podobno Roton z K2 daje podobny efekt krwawienia felgi i jest całkiem niezły?

Te biało zielone opryskiwacze to? Bo jesli te co ja miałem to raczej za długo się nie nacieszysz nimi ;)

Jakieś zwykłe, proste opryskiwacze ciśnieniowe. A co się stało dokładnie w Twoich?

Te biało zielone opryskiwacze to? Bo jesli te co ja miałem to raczej za długo się nie nacieszysz nimi ;)

Jakieś zwykłe, proste opryskiwacze ciśnieniowe. A co się stało dokładnie w Twoich?

Nie trzymają ciśnienia po dwóch użyciach... ;)

Może od Chemii a może po prostu kiepska jakość wykonania, co do Marolexa, na pewno jest one przetestowany i polecany przez użytkowników :good:

• 1 month later...

Przepraszam ze dołączam się do temat ale sam nie moge jeszcze założyć.

Chciałbym was zapytac o opinie na temat zestawu. Co myślicie o nim?? Co zamienic?? Co wyrzucić/dodać?? Jakieś porady. Jestem nowy na forum wiec proszę o wyrozumiałość.

AKTYWNA PIANA : SG Fruit Snow Foam

SZAMPON : ADBL shampoon cola \ gold class meguiaeas

RĘKAWICA DO MYCIA : CarPro

OD SMOŁY : Nafta

KWAS DO FELG: Tenzi alux

DO USUWANIA OPIŁKÓW Z LAKIERU : Iron X

DRESSING DO OPON : SG Black2Black

DO SZYB : SG perfect glass polish

PLASTIKI W ŚRODKU : AB Pink Shen(swiecacy) i Tuning Kingz(mat)

APC : SG Red Devile

DO SKORY: pakiet Colourlock

GLINKA : BH Soft

POLITURA : PB Whide Daimond

RECZNIKI: CG Mammoth Chemical Guys, Shiningcar Flossy Pro Drying

MIKROFIBRA: ??

WOSK : Carbo po HD Zymol / natty blue lub reb / Chemical Guys petee 53

CLEANNER : ??

IPA : ?? (chyba bez roznicy)

QD : ??

DRESING DO PLASTIKOW (ZEWNATRZ) : ??

PADY DO APLIKACJI : ??