Skocz do zawartości

Obcierka parkingowa czym podejść do tematu [P508]


troopers

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, jako żółtodziób kieruje do Was pytanie/prośbę o pomoc. Ojciec ma Peugeota 508 w kolorze bleu bourrasque, łądny niebieski z ziarnem, ale do czego zmierzam - pożyczyłem od niego auto no i pech chciał, że po powrocie z zakupów na parkingu dostałem w prezencie od kogoś obcierkę i wgniotę. Tak to wygląda,, nie jest to głębokie :

3jaio2p9y6k4_t.jpg

1g7syv10onv3_t.jpg

 

Pytanie czym podejść do tematu??? Do dyspozycji będę miał maszynę DA właśnie jestem na etapie decyzji Lare epl-42v2 ewetualnie Krauss DB5800S :ad: ...

Jakie pady/pasty itp będą mi potrzebne by wypolerować te obcierki? :o no i przy okazji chciałbym odświeżyć lakier ojcu, a że niebawem zrobi się ciepło urlop w zapasie to chcę doprowadzić jego auto do porządku.... tylko nie wiem czym atakować bo chyba Peugoety mają dość miękki lakier? chyba, że się mylę?

 

będę wdzięczny za sugestie&rady

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierek wodny po listku kazdego

App : 1500 ,2000,2500 ,

Pady cos moze z Flexipads

bialy cutting

i jakis pomaranczowy polishing

Pad Finish czarny

Pasty tnaca pad bialy Meguiars m101

Srednia pad pomaranczowy pasta Meguiars 205

Finish zrobic Koch Chemie Hochglanz Antihologram na czarnym/lub pomaranczowym miekkim padzie

pozniej jakis wosk na zabezpieczenie ;)

 

Jesli bedziesz ogarnial cale auto mozesz zobaczyc dzial Pokaż Swoj blask tam jest sciagawka jak przygotowac auto pod polerownaie karoseri zaczynajac od mycia lecac dalej :good:

Wgniotke mozna wyciagnac moze masz kogos kto zajmuje sie metoda pdr i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.