Skocz do zawartości

Praca w Mr Cleaner Katowice

MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Ostatnio rozwój naszej firmy bardzo przyspieszył i w związku z tym szukamy kilku nowych pracowników:

1. Pracownik magazynowy

Zakres obowiązków:przyjmowanie dostaw, pakowanie paczek, organizacja magazynu, obsługa programów do wysyłek paczek, prace porządkowe.

Miejsce pracy: Katowice - Huberta 14A

Godziny pracy: 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku, praca 8 h dziennie

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 1600 zł na rękę (wzrost pensji wraz z poszerzaniem umiejętności)

Wymagania: CHĘĆ DO PRACY, doświadczenie w pracy na magazynie, samodzielność, sprawność fizyczna.

2. Doradca klienta hurtowego

Zakres obowiązków: zarządzanie powstającym sklepem MrcPro.pl , kontakt z klientami hurtowymi, zdobywanie nowych klientów.

Dostęp do auta firmowego związany z wykonywaniem pracy i w godzinach pracy.

Godziny pracy: 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, praca 8 h dziennie

Forma zatrudnienia: okres próbny: umowa zlecenie a następnie umowa o pracę

Wynagrodzenie: 2000 zł na rękę na okres próbny (następnie wzrost pensji wraz z poszerzaniem umiejętności i osiąganymi wynikami)

Wymagania: Doświadczenie w pracy z klientami na podobnym stanowisku lub duża chęć do nauki i rozwoju, wysoka kultura osobista, znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnim

Kontakt WYŁĄCZNIE drogą mailową na mp@m4m.pl podając w tytule stanowisko jakiego dotyczy oraz wysłanie CV lub podania tych danych w mailu.

Inne formy zgłoszeń nie będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  • Dodaj nową pozycję...