Jump to content

Mondial Automobile 2016 Paris


Recommended Posts

Jako że wiosna już zagląda do naszych drzwi czas szykować wyprawę na Salon Samochodowy 2016 w Paryżu.

Czy są chętni na wspólną wyprawę?

Impreza odbywa się od 29 wrześnie i interesują nas pierwsze 3 dni. Czyli czwartek - sobota. W niedzielę będzie na targach straszny tłum, więc warto w tym dniu odwiedzić inne rejony Paryża, gdzie będzie mniej ludzików.

Plan jest następujący: ruszamy w środę około 16, tak aby koło 8 dnia następnego zameldować się na targach. Chodzimy, podziwiamy, testujemy, robimy co chcemy. Ja podczas podróży opowiem co i jak, udzielę wskazówek, aby jak najlepiej spędzić te dni.

http://www.mondial-automobile.com/visit ... ex_en.html

spać będziemy tu http://www.newresidence.fr/accueilenglish.html - czyli czysto, schludnie, tanio i blisko centrum. Wyjazd z Paryża do Warszawy planowany jest na niedzielne późne popołudnie, aby następnego dnia iść do pracy.

Wejście na targi dla Was to koszt 30 Euro, oczywiście na cały pobyt. Parking na targach jest dla mojego Citroena Free (bo jest bardzo ładny :ad: ). Nocleg około 30 E, wyżywienie w czwartek i piątek to błahostka (0E), w sobotę i niedzielę trochę drożej niż u nas.

Jedziemy moim Citroenem C4 Grand Picasso na benzynce i trochę na gazie, oczywiście pojedynczym. Zabieram ze sobą ośmiolatka, który prócz targów chce odwiedzić Disneyland i słynną wieżę, a może coś jeszcze.

Mam wolne 2 miejsca na taki wyjazd. Mile widziane osoby niepalące, bo podczas drogi po prostu nie będzie kiedy palić. Prawo jazdy chyba tutaj wszyscy mają, więc o tym nie piszę. Więcej informacji na pw. Jeśli będzie tylko jedna osoba chętna pozostałe miejsce wystawię na blabla, a nuż trafi się chętny na podróż, co nam obniży koszty podróży. Niewykluczone, że będzie jechał mój kolega targowy, więc zostanie nam jedno wolne miejsce, choć Cytryna jest całkiem spora i możemy jechać w piątkę. Nie ma w tym nic złego, będzie i tak duuużo luźniej niż w pięciu chłopa Toyotą Avensis.

Przechodząc do meritum - czasu jest sporo, ale płynie szybko. Wyjazd nie jest zbyt kosztowny, jeśli jedzie się w kilka osób, bo kasa musi zostać nam na nowe woski i QD.

Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.