Jump to content

rupes bigfoot 15es


sata

Recommended Posts

  • Partner forum

sata, na systemie zrobisz wszystko, natomiast inne pady i pasty mogą Ci pomóc wykonać ewentualną pracę szybciej.

Kazdy lakier jest inny, i zawsze będziesz szukal kombinacji "tej" najlepszej.

Na niejednym lakierze niebieskim korkiem i padem jesteś w stanie wykonać praktycznie pięknego one step'a, tym bardziej kombinacja "zielonych" pozostawi wykonczenie bez zarzutu. Ostatnio na porsche, pro-wool i sonax cut max miejscowo pięknie wycinał rysy i pozostawiał wykonczenie, które po wymyciu mogło by być "do wydania".

Pozostają jeszcze kwestie zapachu, pylenia, itp które w systemie rupes'a sa na przyzwoitym poziomie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ckłopaki.A powiedzcie mi jeszcze do czego by porównac uhs do niebieskiej czy zielonej pasty?Która z nich robi podobne wykończenie?Może nie ma sensu kupowac uhs jak zielonym one step wyjdzie podobnie?Pytam bo nie próbowałem jeszcze żadnej bo rupesa dopiero zamówiłem i ma być końcem miesiąca.W komplecie ma byc zielony i żółty korek i pady

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Dlaczego oprócz rupers? Moim zdaniem to jedna z lepszych firm. Mam akurat tej firmy pastę polerską Ultra High i daje idealne wykończenie. Masz jakieś złe wspomnienia z rupersem czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Rupesem dobrze sie pracuje, jednak pady szybko się rozlatują, szczególnie zielony i niebieski. Na rotacji używam Menzerny na padach z Feracli jak narazie, przy zakamarkach i ten system tez jest zadowalający :) mam w planach testowanie innych padów do DA i rotacji ale przy tych pastach już chyba zostanę.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

  • Partner forum

"Gąbki polererskie na rzep" to pady wentylowane wykonane z mikrofibry. Niebieska jest mocno tnąca natomiast (wg producenta) żółta jest wykończeniowa. Żeby pracować na tych padach trzeba mieć pewną rękę ponieważ mają dosyć mało "mięsa" i można sobie narobić bałaganu przy krawędziach. :ad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.