Skocz do zawartości

rupes bigfoot 15es


sata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

sata, na systemie zrobisz wszystko, natomiast inne pady i pasty mogą Ci pomóc wykonać ewentualną pracę szybciej.

Kazdy lakier jest inny, i zawsze będziesz szukal kombinacji "tej" najlepszej.

Na niejednym lakierze niebieskim korkiem i padem jesteś w stanie wykonać praktycznie pięknego one step'a, tym bardziej kombinacja "zielonych" pozostawi wykonczenie bez zarzutu. Ostatnio na porsche, pro-wool i sonax cut max miejscowo pięknie wycinał rysy i pozostawiał wykonczenie, które po wymyciu mogło by być "do wydania".

Pozostają jeszcze kwestie zapachu, pylenia, itp które w systemie rupes'a sa na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ckłopaki.A powiedzcie mi jeszcze do czego by porównac uhs do niebieskiej czy zielonej pasty?Która z nich robi podobne wykończenie?Może nie ma sensu kupowac uhs jak zielonym one step wyjdzie podobnie?Pytam bo nie próbowałem jeszcze żadnej bo rupesa dopiero zamówiłem i ma być końcem miesiąca.W komplecie ma byc zielony i żółty korek i pady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Rupesem dobrze sie pracuje, jednak pady szybko się rozlatują, szczególnie zielony i niebieski. Na rotacji używam Menzerny na padach z Feracli jak narazie, przy zakamarkach i ten system tez jest zadowalający :) mam w planach testowanie innych padów do DA i rotacji ale przy tych pastach już chyba zostanę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś cały zestaw padów Rupersa i jeszcze się nie rozleciały. :)

Robert Motogo widzę na Waszej stronce, że macie coś takiego jak "gąbka polerska na rzep" też z Rupersa. https://sklep.motogo.pl/rupes-m76 nie pracowałem jeszcze z taką gąbką i zastanawiam się czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

"Gąbki polererskie na rzep" to pady wentylowane wykonane z mikrofibry. Niebieska jest mocno tnąca natomiast (wg producenta) żółta jest wykończeniowa. Żeby pracować na tych padach trzeba mieć pewną rękę ponieważ mają dosyć mało "mięsa" i można sobie narobić bałaganu przy krawędziach. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.