Jump to content

Powłoka? nakładanie w zimnym/wilgotnym garażu.


Recommended Posts

Poszukuję powłoki kwarcowej/ceramicznej łatwej w aplikacji, którą można nakładać w temp. 10-12 stopni C i wilgotnym powietrzu. Fajnie jakby powłoka była niedroga i szybko wiązała. Ze względu na obecną pogodę dobrze by było żebym mógł wyjechać na deszcz w ciągu 24h. Będę polerował lampy i te też chciałbym je nią zabezpieczyć. Polecicie coś?

Link to comment
Share on other sites

Również zastanawiam sie nad tym od dluzszego czasu. Wiadome że w blaszaku czy wiacie sie tego nie zrobi... A moze jestem w bledzie. Sam na wiosnę chce zrobić korektę u siebie i przydalo byś sie polozyc ceramike. Mam dostęp do ocieplanego blaszaka, drewnianego garazu, wiaty. Jednak na nakładanie ceramiki po znajomych szukam murowanego, ocieplonego garazu najlepiej w płytkach żeby odkurzyc zmyc na mokro.

do doswiadczonych forumowiczow- jak bardzo muszą być labolatoryjne warunki? Albo juz w jakich można pokusić sie o kladzenie powłoki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.