Jump to content

4nano LEATHER CLEANER - CONDITIONER


Recommended Posts

Witam.

 

Ostatnio dzięki firmie 4nano otrzymałem możliwość testowania nowych produktów:

 

LEATHER CLEANER

 

leather-cleaner-250ml.jpg

 

4nano Leather Cleaner to środek czyszczący przeznaczony do bieżącego czyszczenia skór gładkich lakierowanych. Odpowiednio dobrany skład środka bardzo skutecznie usuwa nawet cięższe zabrudzenia, a neutralne pH zapewnia bezpieczeństwo pracy bez obaw o uszkodzenie powierzchni oraz pozwala na regularne stosowanie.

 

 

 

Instrukcja stosowania:

 

Przed przystąpieniem do pracy przetestuj środek w mało widocznym miejscu. Nanieść niewielką ilość preparatu tak, aby powierzchnia była lekko zwilżona. Nie należy zbytnio przemaczać skóry, gdyż może to doprowadzić do jej rozciągnięcia. Za pomocą miękkiej szczotki należy wypracować środek na powierzchni, po czym wytrzeć za pomocą delikatnej szmatki. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć. Po zakończonym procesie powierzchnię należy przetrzeć miękką szmatką lekko zwilżoną wodą w celu wymycia resztek luźnego brudu lub przetrzeć powierzchnię preparatem 4nano Final Wipe Off. Wyczyszczoną powierzchnię można odżywić za pomocą 4nano Leather Conditioner i/lub zabezpieczyć 4nano Leather Protect. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

LEATHER CONDITIONER

 

leather-conditioner-100ml.jpg

 

4nano Leather Conditioner to specjalnie dobrana mieszanka olejków naturalnych oraz kolagenu zapewniająca odpowiednie nawilżenie skóry. Produkt naturalnie ożywia kolor tapicerki nie nadając jej śliskości. Skutecznie zapobiega twardnięciu skóry utrzymując jej oryginalną miękkość, elastyczność i doskonały wygląd. Preparat szybko się wchłania, nie zapycha porów i pozwala skórze oddychać.

 

 

 

Instrukcja stosowania:

 

Odżywianą powierzchnię należy wyczyścić za pomocą 4nano Leather Cleaner. Nanieść niewielką ilość preparatu na aplikator i równomiernie rozprowadzić lekko wcierając w powierzchnię. Po chwili od zakończonej aplikacji wypolerować powierzchnię do sucha za pomocą czystej, miękkiej szmatki. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Odżywioną powierzchnię można zabezpieczyć za pomocą 4nano Leather Protect nie wcześniej niż po 24 godzinach od aplikacji 4nano Leather Conditioner. Przed aplikacją 4nano Leather Protect, przetrzeć tapicerkę 4nano Final Wipe Off w celu przygotowania powierzchni. Przed użyciem przetestować produkt w mało widocznym miejscu. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

Do testów otrzymałem pełnowartościowe produkty poniżej kilka moich spostrzeżeń:

 

LEATHER CLEANER 250ML :

 

 

-Fajna nowa szata graficzna

-Przejrzysty opis produktu

-Neutralny zapach

-Produkt bardzo wydajny

-Mega skuteczny ( Byłem pozytywnie zaskoczony )

 

 

 

LEATHER CONDITIONER 100ML

 

-Fajna szata graficzna

-Przejrzysty opis produktu

-Fajny delikatny zapach

-Ładnie odżywia kolor nawilżą skórę

-Skóra pozostaje elastyczna oraz miękka

-Nie nadaje śliskości pozostawi fajnie odżywioną miłą w dotyku skórę o przyjemnym zapachu

-Bardzo wydajny

 

Skóra w moim roverku byłą czyszczona głównie kenotkiem, była bardzo śliska co przeszkadzało głównie pasażerom, ślizgali się na kanapie po zastosowaniu produktów 4nano skóra odzyskała swój dawny naturalny wygląd stała się miękka i nawilżona. Produkty są bardzo wydajne i warte swojej ceny poniżej kilka zdjęć z testów:

 

t9JUQ59.jpg

 

 

xbq08t9.jpg

 

2sWPK04.jpg

 

vQyvhD6.jpg

 

oTT7xlt.jpg

 

kOFm6f2.jpg

 

stKC7hD.jpg

 

 

Wszystkie nowe produkty można nabyć na:

http://sklep4nano.pl/pl/6-nowosci

 

Serdecznie polecam naprawdę warto, więcej zdjęć gdy wrócę z urlopu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.