Skocz do zawartości

Czy można z tym coś jeszcze zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś czas temu kupiłem auto ale okazało się, że było kilka części malowane.

Tutaj to matowe na dachu co mówiłem i w jednym miejscu widać taką małą białą plamkę

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Przy reflektorach też się nie postarał

 

image.jpg

 

No i też mała biała plamka na masce

 

image.jpg

 

Auto jest po polerce.

Czy można tutaj jeszcze coś z tym zrobić? Co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecił bym przeprowadzić jednak korektę lakieru a nie "polerkę" :o

 

Druga sprawa czy te ślady są na pewno po lakierniku a nie po tej osobie która robiła tą "polerkę" ?

PS. Szczególnie dobrze przeprowadzoną polerkę widać na zdj numer dwa.

 

Te uszkodzenia są chropowate ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko klar odlazi od bazy , podeszla wilgoc podczas malowania z malego purchla powiekszyla sie i nadal bedzie powiekszac ta plama , malowanie pod sprzedaz szybka robota aby do zyda, a ze bmw chodliwy temat ;) Jesli chodzi o dach to da sie wyciagnac w polysk bez problemu ;) Jesli oczywiscie ten akrobata co malowal polozyl wystarczajacą ilosc lakieru aby ruszyc to papierem wodnym , czyli tz. korekta , bo patrzac 2 zdjecie to szkoda bylo placic za ta allapolerke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakierowalbym wszystkie elementy ruszone przez poprzedniego malarza, bo z nimi podejrzewam tez będziesz miał kłopot. Wstrzymaj się jeszcze, zobaczysz jakie kwiatki wyskoczą, podjedz do kogoś ogarniętego w temacie, niech rzuci okiem i dopiero weź się za poprawianie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zniechęciłem i myślałem żeby to auto sprzedać ale jak już wpakowałem w nie trochę kasy to chyba mi się nie opłaca.

W ostateczności będę musiał polakierować powtórnie dach, maskę i błotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nastepnym razem kupuj z czujnikiem lakieru :) chociaz mniej wiecej bedziesz wiedzial na czym stoisz , podsumowując zdjecia wrzucone w pierwszym poscie to ktos kto troszke sie zna to golym okiem zauwazyl by te wszytskie bolaczki , a zebys sie nie zalamywal to jesli serducho w aucie masz dobre to reszte juz sobie sprostujesz , a na forum znajdziesz napewno kogos kto zajmie sie dopieszczeniem auta wizualnie ;)

:ad:

[mod=damian]Na forum obowiązują posty z polskimi znakami, więc proszę o dostosowanie się do tego.[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.