Skocz do zawartości

Shiny Garage Tar&Glue 2015


Procent

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem próbkę od SG nowego środka do usuwania smoły. Porównanie odbyło się z Prickbortem którego wszyscy znamy.

Zapach jak i konsystencja SG T&G dla mnie przyjemniejsza niż w Pricku. Prick jest bardziej tłusty. Pacjentem była Toyota Avensis II T25 combi z 2007 r. Nigdy nie glinkowana ani nie odsmalana. kilka fociszy

Shiny Garage T&G

e14a11a9abc3ec63m.jpg1e6562956550a66bm.jpg5ee332cb850a8c6em.jpg

Nie odbarwił gołego plastiku. Jeżeli coś się do końca nie zmyło wystarczyło przetrzeć wilgotną gąbką i po smole.

Prickbort Mac 124

f98d30c9738dae34m.jpge3856eae295e0492m.jpg

Podsumowując działanie obu produktów to jest podobnie. SG zaczyna szybciej. Prock musi chwilę poleżeć. Lakier był schłodzony, lekko przykurzony. Oba produkty stosowałem w cieniu. SG T&G przypadł mi do gustu ze względu na bardzo przyjemny zapach i fajną nie tłustą konsystencję. Robi robotę, fajnie pachnie. Robota przyjemna. Przy odpowiedniej cenie jak "stary" T&G zajmie u mnie miejsce w arenale. A i bym zapomniał. Atomizer wypas. Robi dobrą mgiełkę. A ten z Pricka padł w 1/3 butelki.

Polska firma robiąca dobre produkty i do tego nie wygórowane cenowo. Polecam

Niedługo wrzucę kilka fotek Na Seacie Toledo II 99r. pojawiły mi się czarne smiliste kropki nad listwą drzwiową z przodu więc również udokumentuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.