Jump to content

CHEMIA do usunięcia OLEII i SMARÓW


bono-e30
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

W zwiazku że szykuje garaż pod zabiegi , w którym wcześniej był warsztat gdzie naprawiano sprzęt ciężki - ciężarówki i maszyny budowlane, mam taki oto temat :

Na podłodze, która jest betonowa i pomalowana jakimś chlorokauczukiem, zostało bardzo dużo syfu po w.w. poprzednikach , czyli piach olej smar ubity na tym betonie, który schodził tylko pod wpływem łopaty naostrzonej na żyletkę, badź szczotki drucianej na wiertarce, wierzcie że odsyfic 120m2 bardzo już BOLAŁO moje ręce

Ale nie ma tego złego, już widac podłoge, posypaliśmy wapnem żeby trochę ściągnęło jeszcze co było w formie mniej stałej, aktualnie zostało już nie wiele syfu i dużo tłustych plam na pół z lekkim szlamem.

POTRZEBUJĘ JAKIEJŚ SPRAWDZONEJ CHEMII na to żeby to zmyc.

Leciałem juz TENZI TRUCKIEM, pianą alka. Karchera i jeszcze czyms tam do cieżarówek, ale podłoga musi byc przygotowana pod MALOWANIE betondurem, więc nie moze byc mowy o jakichs plamach.

Czy znacie jakiś sprawdzony środek żeby ostatecznie to oczyścic z resztek tego syfu a potem tylko odtłuscic jakimś rozpuszczalnikiem i pomalowac?

Z gór ydziękuję za wszelkie info i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.