Skocz do zawartości

Pranie tapicerki i podsufitki - Kraków/Rzeszów


fiba

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym odświeżyć trochę tapicerkę w mojej Octavii, niestety nie mam możliwości pożyczenia odkurzacza piorącego i ani doświadczenia w temacie więc wolałbym oddać auto w ręce profesjonalistów. Tapicerka nie jest zapuszczona, nie ma plam i jest jedynie przykurzona, podobnie z dywanikami i podsufitką. Czy moglibyście polecić sprawdzoną myjnie gdzie uczciwie i bez partaczenia piorą tapicerkę? Lub może ktoś z Was mógłby się tego podjąć? Mieszkam w Krakowie ale często bywam na podkarpaciu u rodziców więc rejon Rzeszowa również wchodziłby w grę. Wiem, że aktualnie pogoda nie jest najlepsza do tego typu prac ale może w końcu zrobi się wiosennie i będzie można ze spokojem ostawić komuś auto.

 

Pozdrawiam,

fiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyxx, to ma w nosie klientów. Średnio miła obsługa. Generalnie po próbie umówienia spotkania darowałem sobie. Nic na siłe ;) A chciałem im zostawić grubo ponad 1000.

 

Na maile nie odpowiadają, a po drugim pretensje, że przecież można zadzwonić ... eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Mamy 21 wiek. Jeśli ktoś tydzień nie odpisuje na maila, to po co podaje go na stronie ?

 

Dla mnie podejście do klienta jest równie ważne jak jakość świadczonej usługi. Bo w razie uwag, reklamacji wiem, że nie będę dyskutować z jakimś ćwokiem...

 

Ale co kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Też się dołączę. Kupiłem używane auto i mimo że jest w bardzo dobrym stanie i było "myte" zanim zostało oddane w moje ręce to widzę że mogłoby wyglądać znacznie lepiej. Rozglądałem się po cennikach różnych Krakowskich firm (m.in. tych przedstawionych na forum) i ceny typu 1500-2000zł trochę mnie rozczarowały. Szukam więc kogoś kto podjąłby się gruntownego mycia i zakonserwowania niektórych elementów. Co mnie interesuje?

1. ZEWNATRZ: gruntowne i profesjonalne mycie wraz kołami i nadkolami + konserwacja wysokiej jakości woskiem, konserwacja uszczelek, polerowanie lamp

2. WEWNATRZ: pranie podsufitki, dywaników, wykładzin, mycie szyb, czyszczenie i konserwacja plastików, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

 

Ponownie zaznaczam że auto jest obecnie w bardzo dobrym stanie i nie byłaby to praca ala "projekt" gdzie zapuszczony i przerdzewiały trup robiony jest na brykę jak z salonu. Zainteresowanych proszę o kontakt, cena oczywiście do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

byłem ostatnio na ul. Kościuszki 47 w Krakowie w myjni- to Ecomyjnia tu macie info http://krakowmyjnia.com/ . Rewelacja jak dla mnie.Innowacyjna metoda parowego czyszczenia tapicerki. Doczyścili mi tapicerkę i to nie że schła 2 dni a po 4 godzinach juz auto perfekcyjnie czyste było gotowe do jazdy. Powiem szczerze pierwszy raz korzystałem z myjni parowej i juz wiem, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkopuję temat.

Szukam w Krakowie kogoś sprawdzonego, kto dobrze wyczyści mi wnętrze samochodu. Chodzi mi o gruntowne umycie, impregnację skóry/alcantary, podczyszczenie podsufitki itp.

Jeśli możecie kogoś polecić proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Odkopuję temat.

Szukam w Krakowie kogoś sprawdzonego, kto dobrze wyczyści mi wnętrze samochodu. Chodzi mi o gruntowne umycie, impregnację skóry/alcantary, podczyszczenie podsufitki itp.

Jeśli możecie kogoś polecić proszę o info.

 

Może to nie Kraków, ale bardzo blisko :) Zapraszamy do Nas - www.motogo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.