Skocz do zawartości

Fiat Seicento, 2000 r.


Majkel11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym przedstawić pierwszy mój projekt związany z polerowaniem lakieru :) Auto jak widać strasznie zaniedbane i spłowiałe. Najgorszy był dach oraz maska.

 

Oto lista specyfików których użyłem:

 

- szampon Meguiar's Gold Class,

- glinka Dodo Juice Gentle Grey,

- mleczka 3M żółty korek oraz granatowy w połączeniu z czarną i niebieską gąbką,

- cleaner dodo juice LPL,

- wosk Harly Wax.

 

Na opony nałożyłem wosk w płynie Ice Turtle wax, moim zdaniem jedynie do tego celu się nadaje :D

 

Maszyna na której pracowałem to Makita 9227 CB. Czas pracy około 15 godzin z czego większość zajęła polerka. Jak się okazało 3m Extra Fine nie za bardzo radziła sobie z takim zniszczonym lakierem... Szkoda, że nie miałem zielonego korka :)

 

 

Oto fotki:

 

 

 

1.JPG

 

 

2.JPG

 

 

3.JPG

 

 

4.JPG

 

 

5.JPG

 

 

6.JPG

 

 

7.JPG

 

 

8.JPG

 

 

9.JPG

 

 

10.JPG

 

 

11.JPG

 

 

12.JPG

 

 

13.JPG

 

 

14.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice wosk producent poleca także do zewnętrznych plastików samochodowych i faktycznie na niewypłowiałych plastikach fajnie sobie radzi. Na wypłowiałych też ale efekt jest krótkotrwały.

 

Ale żeby go dawać na opony? Że ładnie na nich wygląda to wierzę ale czy konserwuje opony, to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby go dawać na opony? Że ładnie na nich wygląda to wierzę ale czy konserwuje opony, to wątpię.

 

 

Nie wiem jak z trwałością ale efekt jest ładny. Kumpel kiedyś do mnie przyjechał Audi i pytam się czym tak fajnie opony zrobił, a on mówi on mówi ze Ice. Nie miałem nic innego to też spróbowałem :)

 

 

15 godzin potrzebowales na SC? hmm to sporo. Mam nadzieje, ze wlacznie z wnetrzem?

 

 

To moja pierwsza polerka więc dlatego tak długo, a starałem się to zrobić dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.