Jump to content

Szkolenie oklejanie aut oraz przyciemnianie szyb


adamus94

Recommended Posts

Witam, mam pytanie czy ktoś na śląsku (okolice katowic) może polecić zakład aby odbyć szkolenie z zakresu oklejania aut i przyciemniania szyb. Wstępnie z moich obserwacji na rynku są różnice od 900zł (bez wiadomej renomy) i firma autostylizacje ok 2,5 tyś(podstawowy). Wiem że szkolenie a praktyka to 2 różne sprawy, dlatego chciałbym poznać opinie czy lepiej iść na szkolenie czy za tą kasę zakupić foli od arlona bądź innej dobrej firmy i działać samemu na zasadzie prób i błędów?? :D

Link to comment
Share on other sites

Byłem na takim szkoleniu, koszt 1400 zł, nauczyłem się poprawnie oklejać tylne szyby i boczne nieotwierane, na więcej zabrakło czasu, więc powinienem jeszcze raz jechać i skupić się tylko na tych otwieranych, spory wydatek, ale jedno przyznam jest to potrzebne, chyba że masz do tego dryg i sam sobie poradzisz z folią. Chętnie odbyłbym dodatkowe , ale gdzieś bliżej. Dobre folie to 3M, IQ-windowsfilm, Sunglasses czy tego typu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.