Skocz do zawartości

pranie tapicerki a osuszacz powietrza


jakubszmyt

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nic nie znalazłem na temat osuszaczy powietrza przykładowy http://allegro.pl/osuszacz-powietrza-po ... 65682.html mianowicie po praniu tapicerki trzeba wysuszyc auto nie zawsze jest pogoda sprzyjaca wiem ze mozna dzieki klimatyzacji a co w przypadku kiedy jest nie sprawna co myslicie aby do suszanie wykorzystac taki osuszacz w pomieszczeniach sprawdza sie swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest jakiś badziew do małej klitki. Jeśli chcesz osuszać konkretnie to 8 stówek pomoże Ci w tej robocie. Mój kolega używa okazjonalnie osuszacza po praniu czy zimą, jak auto długo stało i nałapało wilgoci. Ostatnio wyciągnął pół litra wody z auta po 3 tygodniach postoju w deszczowym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barista bardziej mi chodziło czy takie cos ma racje bytu czy po prostu odpuscic sobie temat działa podobnie jak klimatyzacja ale czy sie sprawdzi moze ktos uzywa mam mozliwosc wyprania tapicerki w garazu podziemnym gdzie temp wynosi okolo 14 stopni samo raczej nie wyschnie wiec szukam wspomagaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osuszacze sa rózne np:

kondensacyjne to własnie te które pracuja najwydajniej w temp 30 i duzej wilgotnosci sa tez absorpcyjne gdzie pracuje wydajnie w kazdej temp cena powyzej tysiaca mozna wynajac ok 20pln doba, zdolnosci od 10l/24h w góre

 

pranie ekstrakcyjne sprawia mi wielka przyjemnosc wiec zastanawiam sie czy nie dorabiac sobie własnie praniem w weekend dlaatego zadaje takie pytanie czy ktos próbował w ten sposób suszyc auto

np czy 1-2 godziny po praniu mozna wsiasc i jechac ?

 

prac mam gdzie nie mam gdzie suszyc :) szuakam rozwiazan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.