Skocz do zawartości

Skóra, Plastik , A może Spot ? Co Wybrać?


daxdj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien dylemat, od Kwietnia ubiegłego roku zajmuję się czyszczeniem samochodów 90% są to usługi kompleksowego czyszczenia wewnątrz pozostałe 10 to rewitalizacja lakieru, woskowanie i etc... W tym roku chcę zrobić krok dalej i wprowadzić nowe usługi, jednak nie jestem do końca zdecydowany w co uderzyć. Myślałem nad trzema tematami:

1. Naprawa, reperacja i malowanie skóry - Czyszcząc auta stwierdziłem że 7 na 10 miało ubytki w skórze które można by było śmiało poprawić aby wyglądało jak nowe.

2. Naprawa typu spot - uważam że jest to fajny temat ale nie jestem przekonany czy nie jest to usługa dla zamożniejszych klientów i lepszych samochodów? Jeśli się mylę bardzo proszę o opinię.

3. Naprawa PDR - Pewnie większości z nas zdarzyło się że ktoś nieostrożny uszkodził nam samochód, a to drzwiami a to cofając lub parkując. Stąd mój zamysł na PDR i teraz pytanie... Klej czy Patyki? I czy to się opłaci? Są na to chętni?

 

Dodam że mieszkam w miejscowości liczącej 4 tyś osób, jednak do miast które mają po 70 tyś osób mam równo 25km są to trzy miasta. W okolicy nie ma zakładów świadczących takie usługi, jeśli chodzi o miasta to tylko w jednym jest renowacja skóry i lakierowanie spot.

 

Jak uważacie w którym kierunku iść, żeby się rozwijać i zarabiać?

 

Możecie doradzić?

 

Będę bardzo wdzięczny za każdy komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.