Jump to content

Alpha Tools AWP 1200E


baczek1990zg
 Share

Recommended Posts

Cześć.

 

Ostat.nio tato odkopał gdzieś w szafie polerkę Alpha Tools AWP 1200E. Myślicie że można na niej poćwiczyć czy nadaje się tylko do tarcia chrzanu? Zakres obrotów szału nie robi bo zaczyna się od 1000 do 3000. Szkoda że nie trochę niższy. Jest głośna, aczkolwiek nie wiem jak to jest z innymi polerkami (zaraz sobie zobaczę na youtube ;p). Planuje sobie poćwiczyć tą polerką na starym trupku a potem ewentualnie zrobić podejście do swojego auta. W lipcu chciałbym zainwestować w coś lepszego ale przez pół roku mógłbym na tym popróbować jeżeli jest w ogóle jakiś sens.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że można spróbować, miarą porządnego detailera nie jest miliard kosmetyków dobrej jakości, tylko doświadczenie i praktyka, bo wiele razy udowadniano że małym kosztem da się zrobić 'show' porównywalny do tego gdzie usługa jest liczona w setkach/tysiącach zł. A każdy detailer powinien popracować na gorszej i lepszej maszynie, co by mógł czegoś nowego się nauczyć i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jak się boisz walczyć na swoim aucie to wybierz się na skup samochodów po złomowaniu, wybierz jakieś ciekawe kolory (czarny, szary, fioletowy, niebieski), kup za pare groszy i próbuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.