Jump to content

detailing a trzymanie pod chmurką


wujek600kv
 Share

Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie. Mianowicie ostatnio wyczytałem że auta trzymane pod chmurką szybciej matowieją . Czy to prawda ? i czy dobry wosk może zapobiec matowieniu lakieru od słońca , zjedzenia auta parkowanego pod chmurką przez zalegajacą na nim warstwe śniegu itp ? Mam auto które parkuje pod garażem bo jest garaż za mały w zimę jeżdzę nim mało, często jest tak że stoi pod śniegiem no i zimą leca na niego np drobinki sadzy z komina i często jest tak że zostawie auto czysciutkie a przychodzę po np 2 tygodniach i jest całe w tych drobinach . Chciałem kupić pokrowiec ale czy ma to sens skoro po umyciu i odśnieżeniu lakier odzyskuje swój blask ? W sezonie oczywiście auto myte ręcznie przeze mnie raz na tydzień i woskowane Zymolem. w dodatku po każdej zimie staram się zrobić delikatną korektę lakieru. Czy to wszystko jednak zastąpi garaż ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chciałem kupić pokrowiec ale czy ma to sens skoro po umyciu i odśnieżeniu lakier odzyskuje swój blask

pokrowiec to głupi pomysł, bo może narobić więcej szkód niż pożytku. może jeśli masz miejsce to lepiej postawić małą wiatkę dla auta?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.