Skocz do zawartości

Nowa strona do fanów motoryzacji +aplikacja


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

chciałbym Wam zaprezentować moją stronę http://www.klaksonik.pl/

 

Zawsze miałem problem z zapamiętywaniem dat kiedy coś wymieniałem w aucie itp. W serwisie klaksonik.pl można zapisywać naprawy (po zalogowaniu) z dokładnymi datami oraz wrzucać skany faktur za naprawę. W zakładce powiadomienia mamy możliwość ustawienia przypomnienia o kończącym się ubezpieczeniu czy terminie przeglądu technicznego. Strona wysyła automatycznie maila z informacją o terminie na 40dni przed końcem aby można było spokojnie wypowiedzieć umowę ubezpieczycielowi. Strona pozwala m.in. zostawiać wiadomości zmotoryzowanym użytkownikom. Możemy napisać pochwałę, podziękowanie lub wyrazić swoją złość w kulturalny sposób ;)

 

Do serwisu stworzyliśmy aplikację na androida. Co prawda można przy jej pomocy tylko wysyłać i sprawdzać powiadomienia ale w niedługim czasie dodamy do niej kolejne opcje.

 

Korzystanie ze strony jest bezpłatne i takie zostanie ;)

Strona i aplikacja zostały stworzone dla kierowców czyli m.in. dla użytkowników tego forum dlatego bardzo zależy mi na Waszej opinii. Mam prośbę aby każdy z Was założył u nas konto i przetestował stronę. Sugestie mile widziane. Chętnie rozbudujemy serwis wg. Waszych wskazówek a najlepsze pomysły nagrodzimy.

 

W przygotowaniu są naklejki na auta które będzie można dostać za free. Trzeba będzie tylko pokryć koszty wysyłki.

 

Czekam na komentarze i oceny strony i aplikacji

Zachęcam do polubienia naszego fanpaga. Będziemy tam informować o zmianach i nowościach.

strona http://www.klaksonik.pl/

fanpage https://www.facebook.com/pages/klaksonikpl/1522826707984618

aplikacja na androida https://play.google.com/store/apps/details?id=klaksonik.pkg

 

PS. do moderatorów- starałem się dobrze dobrać kategorię tematu i nie złamać regulaminu ale jeśli coś zrobiłem źle proszę o informację i dokonam zmian. Proszę aby nie usuwać tematu tylko przenieść go do właściwego działu. Z góry dzięki!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok strategia strategią, ale na chwilę obecną to samo co AWC?

 

tak jak wspomniałeś AWC działa kilka lat a ja zajmuję się swoją stroną od 3tygodni ;)

Na chwilę obecną mamy tyle opcji ile widać ale pracujemy już nad kolejnymi. Myślę, że warto śledzić mój projekt, to nic nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by chciał taką naklejkę jak poniżej na zdjęciu to chętnie wyślę. Koszt tylko za wysyłkę kurierem 15zł. Nie wysyłam pocztą oraz inpostem.

 

W zamian mile widziane foto z naklejoną naklejką na aucie (wrzucimy na fb)

 

Jak coś pisać na priv.

wymiary duża 20,5 x14,5cm lub mała 10,5 x 7,5 cm

drukowane na specjalnej folii bezpiecznej dla lakieru

sdejig.jpg

 

PS. z kodowaniem mamy problem bo baza została przeniesiona na inny serwer i coś nie gra ale pracujemy nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wątpię, aby ktoś się skusił na naklejkę za 15 złotych. Tak, wiem płaci się za wysyłkę, a naklejka gratis. Może gdybyś wysyłał PP za 2 złote, to pojawiliby się chętni. Ja akurat nie, bo nie mam w zwyczaju reklamować nic na samochodzie. Prócz napisu na ramce do tablicy rejestracyjnej, ale za nie nie trzeba płacić :-) i nawet moja stara Corsa jeździ z reklamą Mercedesa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby ktoś się skusił na naklejkę za 15 złotych. Tak, wiem płaci się za wysyłkę, a naklejka gratis. Może gdybyś wysyłał PP za 2 złote, to pojawiliby się chętni. Ja akurat nie, bo nie mam w zwyczaju reklamować nic na samochodzie. Prócz napisu na ramce do tablicy rejestracyjnej, ale za nie nie trzeba płacić :-) i nawet moja stara Corsa jeździ z reklamą Mercedesa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.