Skocz do zawartości

Renowacja dolnej listwy zderzaka tylnego


Barista

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa spędza mi sen z powiek od zarania dziejów.

Otóż autko kupiłem z listwą w stanie agonalnym, na miniony sezon użyłem taśmy Gaffer, bo jak wiadomo żaden plan zdjęciowy się bez niej nie obędzie, ale na kolejny sezon nie chcę jej mieć na aucie ;-).

MX polecił mi lakier do plastików czarny, tylko teraz pozostaje kwestia czym i jak załatać tą wyciętą dziurę. Te drobne niedoskonałości to jakąś szpachlą i na to lakier do plastików.

Nie, nie można wymienić samej dolnej listwy - byłem na szrotowisku, znalazłem kiepski zderzak z dolną, całkiem dobrą listwą ... i tu pojawił się zonk, wspólnie ze szrotmenem stwierdziliśmy, że listwa nie jest wczepiana tylko sklejana ze zderzakiem, co zburzyło moją koncepcję taniej wymiany listwy. Nie chcę kupować zderzaka i oddawać go do malowania ze względu na koszty.

Ale się rozpisałem :o

Proszę o sugestie.

DSCN0018.JPG.aebd60d4d351f909932a1b87a3b72142.JPG

DSCN0019.JPG.06018e4135cf9414a79c84a1605c161f.JPG

DSCN0020.JPG.c7658086756b462f352d7f8fd75995e1.JPG

DSCN0030.JPG.d529fd05c831812a80537066bec84911.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziurę to dał bym włókno szklane z żywicą od spodu a po wierzchu szpachla. Listwę potem psiknij szprejem i fertig. Ja używałem Dinitrol od MXa (w szpreju był). Struktura wyszła po tym kozacka, jak się psiknęło z dala, to prawie papier ścierny a jak z bliska 4 razy psiknąłem, to bardziej gładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.