Skocz do zawartości

numatic george


dawid257

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Sprawdź w instrukcji obsługi,co na ten temat piszę producent.Jeżeli nie ma takiego obostrzenia,to zapewne nie ma również takiej konieczności.Nie mniej jednak myślę,że warto akcesoria tego typu utrzymywać w jak najlepszej kondycji :)

 

Ps.Jeżeli masz wątpliwości,to warto napisać do kolegi "poorboy'a" który się zajmuje dystrybucją maszyn w tym odkurzaczy firmy Numatic.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odzywalem sie do tego dystrybutora ale nie odpisal. Moze ktos mi odpowie tu. Ile stopni powinna miec woda by nie uszkodzic odkurzacza?

 

 

Nie otrzymałem żadnej wiadomości ?:(

 

Zalecane jest by woda miała do 60oC, ogółnie ważne by nie lać wrzątku np. prosto z czajnika.

 

Przy okazji podpowiem jeszcze jedną rzecz, jeżeli używacie detergentów w proszku, nie wsypujcie go bezpośrednio do zbiornika. Najlepiej rozrobić zawiesinę np. w butelce po wodzie , dobrze rozpuścić proszek, wlać do zbiornika i dolać wody do pełna. Lub przygotować sobie roztwór w wiaderku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam,

Mam pytanko odnośnie ssawki do prania tapicerki a mianowicie gdy odsysam wodę z podsufitki to kapie woda górną częścią,próbowałem ja dopchnąć ale już jest na maxa i teraz takie pytanie czy wszyscy tak maja czy ja mam jakąś felerną sztukę.Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce które przecieka.

49096894980947561237_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko odnośnie ssawki do prania tapicerki a mianowicie gdy odsysam wodę z podsufitki to kapie woda górną częścią,próbowałem ja dopchnąć ale już jest na maxa i teraz takie pytanie czy wszyscy tak maja czy ja mam jakąś felerną sztukę.Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce które przecieka.

49096894980947561237_thumb.jpg

 

Ujechałem w życiu z 30 ssawek i jak kapie to smart repair (zwykle krótkotrwały), a potem śmietnik

 

@EDIT

znaczy się raczej sztuka jest felerna bo tak nie może być :mrgreen: Problem może być w innym miejscu, jeżeli coś nie hula to w końcu woda znajdzie gdzieś ujście, czasami powodem cieknącej ssawy były u mnie złączki na końcu kabla przy odkurzaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.