Skocz do zawartości

DiamondBrite Protective Glaze Sealant


ludwik93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie znalazłem testu produktu DiamondBrite Protective Glaze Sealant a więc postanowiłem takowy dodać, być może źle szukałem ;)

 

Samochód pod aplikację PGS został przygotowany w następujący sposób:

- aktywna piana SG Friut Snow Foam 1:7, po 5 minutach spłukana,

- mycie na 2 wiadra, jakiś szampon Autolandu, płukanie,

- po odczekaniu aż samochód wyschnie wpadł DiamondBrite Tar&Glue ( powiem, że daje radę :) ), po 5 minutach mycie ludwikiem,

- deironizacja, Tenzi Prix, spłukany po ok. 5 minutach,

- glinka, żółta ValetPro i ostatnie mycie ludwikiem ;)

 

DiamondBrite PGS aplikowałem bezpośrednio po przetarciu lakieru IPA. Etap z cleanerem pominąłem. Postanowiłem nałożyć dwie cieniutkie warstwy. Producent podaje w instrukcji aplikację mf i odczekanie około 45 min. Ja osobiście "wypolerowałem" po ok. 1,5h pierwszą warstwę i drugą po 50 min. Plusem tego produktu jest łatwość nakładania, konsystencja mleczka. Kolejnym plusem jest to, że maskuje lekkie mikrorysy, swirle widzimy tylko pod słońce. PGS ładnie podbija wygląd, lakier jest szklisty, śliski w dotyku ;) Minusem jest to, że jest ciężki w dotarciu, trzeba się nieźle namachać ;) Pod spodem kilka zdjęć i filmik ;)

 

 

Film przedstawiający PGS po 2 tygodniach

 

 

I kilka fotek, również po 2 tygodniach

GTSy0m5.jpg

33Kh1NA.jpg

uInwciI.jpg

mu066vI.jpg

Nie widać, ale samochód jest po jednym deszczu, powiem także, że odprowadzanie syfu i wody na poziomie BSD ;)

 

 

No i mały wypad z kumplem w plener

8-)

wfwc1VH.jpg

oczywiście Renia umyta ;) co do Golfa, na nim leży FK i teraz na weekendzie przetarty BSD celem wzmocnienia :D

 

Dla porównania na dachu ( obszar 30cm x 30cm )został położony Finish Kare Hi-Temp 1000p ;) póki co kropelki podobne :D

 

Jest to pierwsza taka moja relacja, także komentarze mile widziane ;)

 

[ Dodano: 3 Listopad 2014, 16:14 ]

oczywiście będę zdawał relacje z tego jak się PGS spisuje :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.