Skocz do zawartości

Plamy/przebarwienia po użyciu APC


chemikk

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz akurat Ma-fra to nie dziwna firma i jak popatrzysz w dział Partnerów to kilka firm tych produktów używa, są naprawdę dobre. Głównie Pulimax i do ekstrakcji Pulimoquettes. Apc Lime z SG jakiś czas temu zrobiło podobny efekt na boczku drzwi w innym aucie na desce było ok. Gdyby na całości coś takiego wynikło to byłbym na 100% pewny, że to wina produktu ale wyszło to tylko miejscowo. Co do roztworu był dany 20:1. Może przy użyciu APC do plastików trzeba by dać jeszcze większy.

Dodam, że wyszło to po przetarciu miękką mikrofibrą i co dziwne tylko w jednym lub dwóch miejscach na pozostałych było bez zastrzeżeń. Stąd zapytanie czy taki efekt jest czymś spowodowany... Pomyślałem, że ktoś mógł mieć do czynienia z podobną akcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie ślady u siebie w Astrze G po innym APC. Zastosowanie dressingu pomogło tak jak u ciebie, ale czym to jest spowodowane nie wiem, bo wyszło tylko miejscowo nad zegarami.

W drugim aucie nic takiego się nie pojawiło, więc być może tworzywo na tym kokpicie jest jakieś delikatne. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie ale rownomiernie na calym elemencie i to zarowno po VP Interior jak i SG RD. Po kilkunastu minutach i wyschnieciu samo znika.Ostatnio przetarlem samą wodą na próbę i efekt podobny, więc to taki rodzaj plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tez mialem taki problem w hondzie na boczkach drzi zrobilem APC i nagle cale miale wpadlem w panike co jest jak zawsze robie tak samo i nic . poszedlem na 2 boczek i zrobilem czysta MF tylko zamoczona w cieplej wodzie i to samo biale . wszedl dressing i zrobily sie czarne . pierwszy raz takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.