Skocz do zawartości

Jaki odkurzacz pioracy z filtrem wodnym (bezworkowy)


boczak91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeczytałem pare tematów o odkurzaczach i caly czas, nie moge znalezc modelu dla siebie.

 

Konkretniej odkurzacz musi nadawać sie do odkurzania na sucho i do prania tapicerek, przy czym nie może być na worki.

Najlepszy byłby taki którym moge odkurzyć na sucho i od razu zacząć prac, ale czy takie odkurzacze w ogóle istnieją? :)

 

budżet to ok 1500zł

możecie cos polecić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zadnym profesjonalnym odkurzaczem do prania nie mozesz odkurzac syfu z auta.. w puzzi wykonczysz w momencie w ten sposob turbinę...

Nawet są informacje na nich wielkimi literami" do not use as a vacuum cleaner"

 

Myslę, że mowiąc o workach papierowych miales na mysli zwykly odkurzacz ktorym mozna odkurzać sucho/mokro tylko do odkurzania na mokro sciagasz worek a zakladasz gąbkowy filtr.

 

Idealnym rozwiązaniem są dwa odkurzacze:

1. sucho/mokro (ja używam karcher a2604 1600W)

2. ekstraktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam podobny dylemat.

Nurtuje mnie pytanie czy odkurzacz piorący np. Puzzi 8/1 rożni się czym zasadniczym od odkurzacza np.Starmix 1435 który chce kupić.

Oczywiście odkurzacz nie ma pompki podającej płyn, ale czy nie można jej zastąpić porostu pianownica? Końcówek tez nie ma ale i je można bez problemu dokupić i odpowiednio redukować.

Starmix 1435 to profesjonalny odkurzacz przemysłowo/budowlany z możliwością wsysania wody. Myślałem o Puzzi 8/1 ale tym raczej po remoncie nie posprzątam a Starmixie jak najbardziej. Zależny mi na jednym solidnym sprzęcie do użytku domowego.

 

Nazwa produktu: Odkurzacz ISP IPULSE ARDL-1435 EWS 015088 STARMIX

Moc nominalna 1400 W

Pojemność zbiornika 35 litrów

Przepływ minimalny 61 l/sek

Maks. podciśnienie 248 mbar

Funkcje Otrząsanie filtrów w czasie pracy; odkurzanie sucho/mokro, praca bezworkowa z elektronarzędziami (np. brudownica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.