Jump to content

SWISSVAX NEWS


wax-master

Recommended Posts

Witam, chciałem podzielić się kilkoma nowościami, które niebawem pojawią się w naszej ofercie. Póki co nie są znane jeszcze oficjalne ceny i dokładne opisy. Dodatkowo Swissvax z rokiem 2010 opracował nowy handbook (na razie dostępny w wersji EN do pobrania drogą elektroniczną). W najbliższym czasie pojawi się wersja PL w wersji drukowanej.

 

POBIERZ NOWY HANDBOOK

 

pozdrawiam

Hubert

 

 

 

SERIA KOSMETYKÓW OPQUE Z PRZEZNACZENIEM DO LAKIERÓW MATOWYCH (W TYM FOLIE WINYLOWE)

477jpg340350cropz0x340y.jpg

KOSMETYKI Z SERII OPAQUE ZOSTAŁY OPRACOWANĘ Z MYŚLĄ O LAKIERACH MATOWYCH (W TYM FOLIE WINYLOWE). SĄ IDEALNIE DOPASOWANE DO SYTEMÓW TECHNOLOGICZNYCH TYCH POWŁOK NIE POWODUJĄC USZKODZEŃ W PRZECIWIEŃSTWIE DO KONWENJONALNYCH ŚRODKÓW PIELĘGNACYJNYCH KTÓRE MOGĄ SPOWODOWAĆ NIEPORZĄDANY EFEKT I MECHANICZNE USZKODZENIA.

 

WOSK OPAQUE ZAWIERA W SOBIE 40% CARNAUBY DZIĘKI KTÓREJ LAKIER OTRZYMUJĘ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED RÓŻNYMI CZYNNIKAMI M.IN. – KWAŚNE DESZCZE, RESZTKI OWADÓW, SMOŁA I ODCISKI PALCÓW, KTÓRE SĄ UCIĄŻLIWYM PROBLEMEM W PRZYPADKU LAKIERÓW MATOWYCH.

 

beznazwyrv.jpg

 

PRE – CLEANER OPAQUE – ŚRODEK NALEŻY STOSOWAĆ ZAWSZE PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM WOSKU A NASTĘPNIE DOSTOSOWAĆ SIĘ DO WŁASNEGO CYKLU PRACY. DZIĘKI NIEMU USUNIEMY RESZTKI STAREGO WOSKU, TŁUSTE PLAMY, POZOSTAŁOŚCI PO OWADACH I ODCISKACH PALCÓW. PO ZASTOSOWANIU PRE – CLEANERA NASZ LAKIER ZOSTANIE DOKŁADNIE OCZYSZCZONY I WYGŁADZONY ZOSTAWIAJĄC IDEALNĄ POWIERZCHNIĘ DO NAŁOŻENIA WOSKU OPAQUE.

CAR BATH OPAQUE – SZAMPON DO MYCIA KAROSERII O NATURALNYM pH ,DZIĘKI KTÓREMU NASZA WARSTWA WOSKU ZOSTANIE NIENARUSZONA. W CELU UNIKNIĘCIA POWSTAWANIA RYS, SZAMPON CAR BATH NALEŻY UŻYWAĆ RAZEM Z GĄBKĄ SWISSVAX WASHPUDEL.

QUICK FINISH OPAQUE – JEST TO PRODUKT, KTÓRY JEST BRAKUJĄCYM OGNIWEM POMIĘDZY MYCIEM A WOSKOWANIEM. USUNIE BRUD, KURZ, TŁUSZCZ, RESZTKI OWADÓW I ODCISKI PALCÓW W BARDZO KRÓTKIM CZASIE NIE UŻYWAJĄC DO TEGO WODY. IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ W CELU ODŚWIEŻENIA POWŁOKI WOSKU.

 

 

NOWY WOSK MIRAGE

 

82jpg340350cropz0x340y3.jpg

 

SWISSVAX MIRAGE JEST NASTĘPCĄ SŁYNNEGO WOSKU SAPHIR Z RODZINY PREMIUM. CHARAKTERYZUJE SIĘ UNIWERSALNYM ZASTOSOWANIEM W PRZYPADKU WSZYSTKICH LAKIERÓW M.IN. BEZBARWNYCH, CERAMICZNYCH (NANOTECHNOLOGIA) CZY AKRYLOWYCH (POMIJAJĄC LAKIERY TYPU NITRO). WOSK ZAWIERA W SOBIE 40% CARNAUBY DZIĘKI, KTÓREJ NASZ SAMOCHÓD ZYSKUJE WYSOKI STOPIEŃ POŁYSKU I DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ.

 

 

ANTI FOG

 

81199200g200.gif

 

ANTI-FOG JEST BARDZO TRWAŁYM MIKRO-POLIMEREM ,KTÓRY DŁUGOTRWALE ZAPOBIEGA ZAPAROWANIU SZYB I OKIEN WINYLOWYCH (STOSOWANY OD WEWNĄTRZ). MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ STOSOWANY NA OSŁONACH KASKÓW I GOGLI MOTOCYKLOWYCH.

 

 

QUICK FINISH INTERIOR

 

ddddfv.jpg

 

NOWY ŚRODEK OPRACOWANY Z MYŚLĄ O WNĘTRZU NASZEGO SAMOCHODU. USUWA BRUD, KURZ, POPIÓŁ ITP. ODCISKI PALCÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH, POWIERZCHNI LAKIEROWANYCH, PRZEŁĄCZNIKÓW, SKÓRY I METALU.

 

 

LEATHER SOFTNER

 

88567438.jpg

 

GŁÓWNYMI PRZYCZYNAMI UTWARDZANIA SIĘ SKÓRY SĄ ICH WIEK JAK RÓWNIEŻ UTRATA WILGOCI I BRAK RUCHU. LEATHER SOFTNER PRZYWRÓCI NAM UTRACONĄ WILGOĆ I NATURALNĄ MIĘKKOŚĆ NASZEJ SKÓRY.

 

 

SWISSVAX LOTOS PROTECTANT I SWISSVAX NEUTRALIZER

 

NOWY INNOWACYJNY SYSTEM OCHRONY DACHÓW BREZENTOWYCH

jfjfjf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cieszą nowe produkty! :)

Czy Shapir nie będzie już produkowany? W jego miejsce wchodzi Mirage...oba zawierają 40% carnauby, z tym że Shapir dedykowany był do lakierów wodorozcieńczalnych, Mirage jest woskiem bardziej uniwersalnym :o Szkoda bo ja wolę produkty dedykowane ;) Z drugiej strony ma szersze zastosowanie...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.