Skocz do zawartości

Fotel kierowcy - wymiana czy regeneracja?


marstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam w moim samochodzie bardzo wytarty fotel kierowcy. (załączam zdjęcia).

Początkowo szukałem takiego fotela do kupienia, jednak ciężko znaleźć sportowy fotel w sedanie/kombi z opcją podgrzewania i manualnego sterowania.

 

Zastanawiam się, co z tym fantem zrobić? Dać obszyć? Martwi mnie że kolor będzie odbiegać, a ew. lakierowanie prędzej czy później skończy się na tym, że będzie widoczne po jakimś czasie zużycia.

 

Auto w środku jest bardzo zadbane, skóra na reszcie elementów w bardzo dobrym stanie.

330d-int.jpg.82f35f57dd401c5dc7e13bc8d53699a2.jpg

jg2ny8.jpg.758cdc38ac4944397b5d7a9c64c07118.jpg

2xtrgt.jpg.698dd2f616eb52c114b7b818fb0ad07f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić najlepiej z anglika, będzie od strony pasażera mniej zjedzony lub wcale i pół dnia roboty ale przełożył bym do twojego fotela samą skórę. Zachowasz podgrzewanie i będzie ok. Chodzi o kupno fotela dawcy że tak powiem, ewentualnie wymiana samego boczka u tapicera, a pozostała resztę da się zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że z anglika to wiem - tak czy siak ciężko trafić na fotel z podgrzewaniem (podgrzewanie jest wszyte w tapicerkę - nie jest w fotelu). Więc przełożenie skóry odpada :/

 

Zastanawiam się jak bardzo będzie widoczna różnica, po obszyciu boczka..

 

W ostateczności, mógłbym jeszcze wymienić samo oparcie (chyba da się zdemontować).

 

Na ile realne jest wtedy odnowienie siedziska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.