Jump to content

Szyba od wewnątrz dziwnie tłusta


kupszczelisty
 Share

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu zauważyłem że w nocy moja przednia szyba jest tłusta, jakby zaparowana. Na początku myślałem że to może być nieszczelna nagrzewnica. Niestety wziąłem samochód od rodziców i jest to samo a nawet gorzej. Najprawdopodobniej jest to wina pianki do czyszczenia klimatyzacji firmy Plak. Nie wiem co zrobić żeby ten syf zszedł z szyby. Nie da się tego umyć zwykłymi preparatami do szyb. W nocy wygląda jakbym pomazał całą szybę jakimś silikonem lub coś podobnego.

 

Najgorsze jest to że nie mam pojęcia ile tego może być na parowniku :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Może nie młodość ale będą czyste bo rysek tym nie usuniesz.Polecam AG CarGlassPolish.Co do plaka to mnie też podkorciło kiedyś i całe wnętrze tłuste w środku jak skurczybyk było i 2h roboty + masa energii psu w d..e ...

Link to comment
Share on other sites

Polecam zwykłą ciepłą wodę z duuużą ilością płynu do mycia naczyń + wiadro z czystą wodą i tak na przemian z 2-3 razy umyć szybę, później tylko poprawić czymś dedykowanym do szyb ;) Tak usuwam bardzo tłuste naloty lub syf po papierosach.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.