Skocz do zawartości

CarPro Hydro2


malypb

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ test Gyeon CanCoat się zakończył, a nie miałem za dużo czasu na zabawę z samochodem to postanowiłem przetestować CarPro Hydro2.

Wytrzyma miesiąc czy nie? LOL :)

 

Auto zostalo przygotowane w następujący sposób:

 

Piana VP Snow Foam Combo v2 i po ok. 10 minutach spłukanie.

ShinyGarage Red Devil grubą warstwą na całe auto i od razu mycie rękawicą z CarPro Reset, spłukanie.

Pricbort MAC124 na całe auto, zostawiony na ok. 10 min i ponowne szybkie mycie z dokładnym płukaniem.

Glinkowanie z nowym nabytkiem, tzn. Clay Mitt czyli taka rękawica, która robi za glinkę. Delikatna wersja. Ale na to auto nie potrzeba innej.

I na koniec calość spryskana CarPro IronX, który pracował sobie z 10 min i potem po raz trzeci auto zostało szybko umyte.

 

Hydro2 aplikowałem na mokry samochód po kawałku, czyli spryskanie np. dachu i spłukanie, potem maska i spłukanie, itd.

Użyłem ok. 200ml gotowego produktu, czyli 50ml Hydro2 i 150ml wody.

Wiem, że to za dużo, ale to był mój pierwszy raz z tego typu sealantem i dawałem na bogato ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trzecie (i ostatnie w tym teście) mycie po 101 dniach ;)

Hydro2 nadal trzyma nieźle w wielu miejscach. Słabiej jest na dachu i dolnych partiach drzwi przednich.

 

 

Test kończę bo Hydro2 dowiodło swojej "mocy". Działa mniej więcej zgodnie z tym co obiecuje producent (w każdym razie na tym samochodzie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie z tym przebiegiem to "dałem d...". Zupełnie zapomniałem zapisać :( Teraz jest trochę ponad 30tys i pamiętam, że na początku wakacji było ok 26tys, ale do prawie końca lipca był testowany CanCoat. Czyli można powiedzieć, że przebieg to coś w okolicach 2tys km (to jest auto głównie miejskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.