Skocz do zawartości

Wykładzina Passat, problem z czyszczeniem


micha_mrt2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wygląda na czarną wykładzinę,wytartą od nóg i dywaników :o

Pod fotelem zawsze jest ładna,weź pod uwagę,że taki pastuch z 1997r. ma z milion dwieście przebiegu,to mogło się wytrzeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to racja, moze ona porpsotu przetarta...

 

Dlaczego cały czas myśle ze to brudne, bo patrząc pod tylny fotel wykładzina jest zdecydowanie jaśniejsza (widac ze zasłotnieta czyli nei zuzyta) niz pod tymi przednimi fotelami, mało tego to sa place czyli nierównomiernie. Pakt ze pasek ma prawie 400 a klient nie wie co tam było.

Przeraża mnie wyciaganie podłogi, bo to troche pracy, ale 50% ze myjką bym wypłukał wszystko.

 

Odziwo chemia + gorąca woda zawsze pomaga tutaj zupełnie bez zmian, jakby to nie miało znaczenia ze czyms robie.

Jeszcze na upartego wezme druciaka i postaram sie w jednym nie widocznym miejscu na tyle mocno rozczesać zeby zobaczyć czy poprostu rzeczywiście ta wykładzina taka nie jest.

 

Czytając dziś o tych autach, podobno normą jes tze woda zbiera sie pod podłogą i to wszystko gnije, szczegolnie ze tu jest 400tys to moze i ta podloga pod fotelami czarna, bo nigdy nie moglo to doschnąć.

 

(pisze z konta kolegi, dostep mam ograniczony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prałem dywany od W124 coupe i był podobny problem.Powinny byc szare, a ja mialem takie dziwne zielono/brozowo/zolte.Nie wiem co to bylo, ale cos tam zeszlo za pomocą silnego presprayu valet pro carpet cleaner, do tego odkurzacz pioracy i mocna myjka cisnieniowa.Do idealu daleko brakowalo.Tez nie wiem co to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.