tomtomash Posted July 6, 2014 Report Posted July 6, 2014 Nietypowo... ponieważ chcę zregenerować plastik reflektora ale od wewnętrznej strony. Lampa była rozkładana do malowania wnętrza. Przezroczysty plastik posiadał zanieczyszczenia które były wytarte miękką szmatką i myślę, że to je zabiło. "Szkło" od środka posiada sporo mikrozarysowań, które z biegiem czasu zaczęły matowieć. Przez 1,5 roku wszystko wyglądało wzorowo jednak ostatnio w ciągu 2-3 miesięcy zrobiło się po prostu brzydkie. Macie jakiś sprawdzony sposób na naprawę tego? Pozdrawiam Tomasz
embargo Posted July 6, 2014 Report Posted July 6, 2014 Kup nowe klosze/lampy z których wyciągniesz tylko klosze. Ogólnie zależy od egzemplarza, ale w większości przypadków jakakolwiek pasta ścierna - nawet ultrafinisze pozostawią ślady. Możesz spróbować plastixa na fibrze ale mogą zostać swirle. Ewentualnie jak lampa ma warstwę przeciw parowaniu to musisz ją cało zedrzeć i wypolerować a to godne wyzwanie...
tomtomash Posted July 8, 2014 Author Report Posted July 8, 2014 Używana lampa kosztuje 800-1000zł/sztuka więc wolałbym najpierw wyczerpać możliwości detalingowe. Zakupy w ostateczności...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now