Skocz do zawartości

Wolf's Chemicals Decon Gel


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

9153314c2b7a4087.jpg

 

Test sponsorowany przez własny portfel :song: , przy okazji któregoś z produktów testowanego dla partnerów. :good:

 

Od kiedy zacząłem się interesować, auto detailingiem Wolf's Chemicals Decon Gel był dostępny na rynku, jak dobrze pamiętam kosztował coś około 30 paru złotych za litr. Był to jeden z pierwszych produktów jakie kupiłem do własnego arsenału, z racji niskiej ceny w stosunku do ilości i w sumie jest u mnie do dziś. Produkt wiele razy opisywany na forum jako słabo krwawiący, działający z opóźnieniem, ogólnie oceniany na truje na szynach (3=). Wg mnie to kwestia gustu i czasu wymaganego do przeprowadzenia dekontaminacji.

 

Produkt nie jest płynny, to typowa zawiesina, która nie przechodzi przez każdy triger, o lekkim różowym zabarwieniu, pH to równa 7, zapach ? Lajtowy w porównaniu do Iron-X, jajo o mocnym akcencie mięty, taka odskocznia od zapachowych kilerów.

 

Koła po przebiegu około 1500km za wiele się na nich nie osadziło, ale coś tam krwawi:

 

KLIKNIJ HD !

 

 

16d8716a1632f053.jpg

 

c5f23ff76c03669e.jpg

 

0bdc4b7f952da76f.jpg

 

83b64c1cd1e64e8b.jpg

 

Po około minucie :

 

dcdae138ddb4b5f1.jpg

 

Po około 3 minutach :

 

5e80126f078ddd83.jpg

 

25872c59fd30e6e8.jpg

 

8001508fa46c5b76.jpg

 

Po 10 minutach :

 

15c71f2ad3932ef8.jpg

 

b71c6a0bd1ef7a9b.jpg

 

f47dd8e4b2b76770.jpg

 

0916f834ce9efabc.jpg

 

dfcbbb95586eb087.jpg

 

4bb6c63be9fa494d.jpg

 

0a36bab86c989093.jpg

 

1162f2f45f7fc933.jpg

 

4bdc942d0076d698.jpg

 

 

KLIKNIJ HD !

 

 

Szybko podsumowując, na minus dla co po nie których zbyt wolno reaguje i jest zbyt gęsty, na plus cena w porównaniu do ilości , kiedyś około 30 kilku złotych za litr, obecnie około 52 zł za litr, zapach, to perfum w śród środków do dekontaminacji :good:, dodam od siebie, że dla mnie plusem jest to że Decon Gel jest gęsty, można spokojnie go zostawić na więcej niż 10 minut, a nie spłynie z felgi i nie zaschnie, przy czym będzie miał czas na reakcję .

 

I to chyba było by tyle :good: Dzięki za uwagę i do następnego ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie uzywam wersji V4 (przesyłka bezposrednio od Jesse z Węgier ;)), która działa ciut szybciej niż wersje poprzednie. Skuteczność tego srodka oceniam na równi z IronX i jedyny minus jest taki, że trzeba poświęcić więcej czasu. IronX można już spłukiwać po ok. 5 minutach, a w przypadku produktu Wolf's trzeba poczekać min. dwa razy dłużej.

Pomaga trochę rozprowadzenie produktu wilgotną gąbką (ja zwilżam ją samym produktem).

Duży plus jest taki, że produkt nawet jak zaschnie to nic sie potem nie dzieje.

 

A cena jest BARDZO konkurencyjna w stosunku do CarPro IronX/Gyeon Iron.

Ja za Wolf's 5l płacę ok. 45 EUR, a 4l tych innych kosztuja ok. 80 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.